Informacje27 kwietnia 2016, 19:31,

Konkurs Nauczyciel z klasą 2016

27 oraz 28 kwietnia 2016 r. w gimnazjach Gminy Piaseczno oraz szkołach średnich Powiatu Piaseczyńskiego odbędzie się kolejna edycja konkursu Nauczyciel z klasą!

KONKURS NAUCZYCIEL Z KLASĄ 2016

Uczniowie wybiorą dwoje nauczycieli ze swojej szkoły, którzy ich zdaniem:
- posiadają pasję, którą potrafią zarazić innych,
- szanują uczniów i ich potrzeby,
- są otwarci na opinie uczniów,
- pozwalają popełniać błędy,
- doceniają indywidualność i zaangażowanie,
- rozumieją problemy młodzieży,
- są sprawiedliwi, życzliwi i godni zaufania.

Wybory zostaną przeprowadzone przez specjalnie wybrane, spośród uczniów, komisje wyborcze. Każdy uczęszczający do szkoły otrzyma prawo głosu, podobnie jak w normalnych, krajowych elekcjach. W tym roku wypróbujemy nową procedurę głosowania. Zwycięzcom zostanie ten nauczyciel, który otrzyma procentowo najwiecej głosów spośród uczniów uczęszczających na jego zajęcia. Pozwoli to wyrównać szanse pedagogów uczących mniejszą liczbę uczniów. Gala finałowa z wręczeniem nagród odbędzie się w czerwcu.

Informacje30 kwietnia 2016, 17:00,

Spektakl Tuwimowo Doroty Dankowskiej w Górze Kalwarii

30 kwietnia 2016 roku o godz. 17.00 zapraszamy na spektakl Tuwimowo Doroty Dankowskiej, który jest przygotowany w ramach programu Teatroteka Małego Człowieka reż. Ilona Wietocha. Miejsce: Kalejdoskop Kultury przy ul. Jana Białka 9 w Górze Kalwarii. Wstęp wolny.

SPEKTAKL TUWIMOWO DOROTY DANKOWSKIEJ