Informacje22 stycznia 2013, 00:00,

Konkurs Najciekawsza Maska Karnawałowa

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno Filia Piaseczno - Osiedle Oddział dla dzieci i młodzieży zaprasza dzieci do udziału w konkursie pt. Najciekawsza maska karnawałowa. Prace będą rozpatrywane w dwóch grupach wiekowych: do 6 lat oraz 7-9 lat. Prace należy składać do 20 lutego 2013 roku w Filii Piaseczno - Osiedle Oddziale dla dzieci i młodzieży oraz w Bibliotece Szkoły Podstawowej Nr 5.

KONKURS NAJCIEKAWSZA MASKA KARNAWA£OWA

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 28 lutego 2013 roku w Filii Piaseczno - Osiedle Oddziale dla dzieci i młodzieży, Piaseczno ul. Szkolna 9. Oceniana będzie: pomysłowość, oryginalność, estetyka prac, samodzielność wykonania, wrażenia estetyczne. Każda praca powinna być podpisana - dane osobowe autora tj. imię i nazwisko, klasa, szkoła lub przedszkole, telefon kontaktowy.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje22 stycznia 2013, 00:00,

Tam gdzie ty Jodi Picoult Dyskusyjny Klub Książki

Konstanciński Dom Kultury zaprasza wszystkich do udziały w Dyskusyjnym Klubie Książki, który odbędzie się 24 stycznia 2013 roku, o godzinie 18:00. Tematem spotkania będzie książka Jodi Picoult pt.: Tam gdzie ty. Spotkanie odbędzie się w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Sobieskiego 6 w Konstancinie. Zapraszamy!

TAM GDZIE TY JODI PICOULT

Gdy marzysz o dziecku za wszelką cenę… Po dziesięciu latach małżeństwa i długotrwałych bezskutecznych staraniach o dziecko, Zoe i Max Baxter postanawiają się rozstać. Zoe, ku własnemu zaskoczeniu, znajduje szczęście u boku kobiety, Max szuka pocieszenia w kościele. Lecz marzenie o dziecku trwa, i to, co wydawało się być na wyciągnięcie ręki, przeradza się w starcie światopoglądów i przekonań religijnych, w którym nie ma miejsca na sentymenty. TAM GDZIE TY to powieść o trudnych, często bardzo bolesnych wyborach oraz o tym, że każdy ma prawo do szczęścia. Ale czy na pewno? Do książki dołączony jest prezent w postaci płyty - każda z piosenek odpowiada jednemu rozdziałowi powieści, ale jak sugeruje autorka, można dowolnie łączyć lekturę z muzyką.

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna