Informacje4 czerwca 2013, 00:00,

Konkurs na projekt logo powiat-piaseczynski.info


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Ogłaszamy konkurs na projekt logo Serwisu Mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego. Logotyp portalu powiat-piaseczynski.info nie może zawierać herbu żadnej z gmin ani herbu powiatu piaseczyńskiego. Nie czekaj, prześlij nam swój projekt do 16 czerwca 2013 roku i zgarnij nagrody od naszych Partnerów. Na zwycięzcę czeka m.in weekend w Pałacu Zegrzyńskim dla dwóch osób, zaproszenie na zabieg oxybrazji z maską i masaż pleców w Tanrei, bon do restauracji Czas na Sushi, gadżety od Centrum Medycznego CMP, koszulka Warsaw Eagles.
KONKURS NA PROJEKT LOGO SERWISU MIESZKAńCÓW POWIATU PIASECZYńSKIEGO

Wszystkich chętnych prosimy o przesyłanie max. 2 propozycji na adres konkursy@powiat-piaseczynski.info wraz z imieniem, nazwiskiem oraz datą urodzenia. Na projekty czekamy do 16 czerwca. Przed przesłaniem projektu, prosimy o zapoznanie się z: regulamin konkursu (.pdf) Więcej informacji na temat konkursu, można przeczytać na podstronie: konkurs na projekt logo powiat-piaseczynski.info. Nie czekaj, prześlij nam swój projekt!

Konkurs na projekt logo powiat-piaseczynski.info
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców powiatu piaseczyńskiego
Tematy:

Napisz komentarz

Informacje4 czerwca 2013, 00:00,

Spacer z przewodnikiem Piaseczyńskie Zastawie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Oddział PTTK w Piasecznie oraz Urząd Miasta i Gminy Piaseczno zapraszają wszystkich mieszkańców oraz sympatyków na 2 godzinny spacer z przewodnikiem z cyklu Jak To Drzewiej Bywało pn.: PIASECZYńSKIE ZASTAWIE. Spacer odbędzie się 8 czerwca 2013 roku o godz. 10.00. Zbiórka odbędzie się przed Ratuszem w Piasecznie. Spacer jest bezpłatny.

SPACER Z PRZEWODNIKIEM PIASECZYńSKIE ZASTAWIE
autor/źródło: Michał Doliński - Oddział PTTK w Piasecznie
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie