Informacje29 czerwca 2008, 00:00,

Konkurs na najpiękniejszy KWIECISTY BALKON Piaseczno

Zarząd Stowarzyszenia Prywatnych Właścicieli Nieruchomości Piaseczna ogłosił konkurs na najpiękniejszy balkon w zabytkowym śródmieściu miasta Piaseczno, pod tytułem: KWIECISTY BALKON. W konkursie mogą brać udział wszyscy mieszkańcy Piaseczna, którzy są gospodarzami balkonów kamienic położonych przy centralnych ulicach: Puławskiej, Kościuszki, Sienkiewicza, Warszawskiej, Sierakowskiego, Kilińskiego, pl. Piłsudskiego. Zgłoś swój udział w konkursie na najpiękniejszy balkon w Piasecznie.

Konkurs na najpiękniejszy balkon Kwiecisty Balkon Piaseczno

Zakończenie konkursu Kwiecisty Balkon, nastąpi w dniu 30 września 2008 roku. Jury wybrane przez Zarząd Stowarzyszenia Prywatnych Właścicieli Nieruchomości Piaseczna, przyzna nagrody rzeczowe za pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Miejscom do dziesiątego włącznie przyznane zostaną dyplomy. Przystąpienie do konkursu prosimy zgłaszać do biura S.P.W.N.P. w każdy poniedziałek od godzinach od 10:00 do 13:00 lub telefonicznie: 0501-719-650, albo pocztą elektroniczną na adres: adreg@poczta.onet.pl Masz piękny, kwiecisty i zadbany balkon? Nie trać czasu i zgłoś go w konkursie Kwiecisty Balkon.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje30 czerwca 2008, 00:00,

WAKACJE - oferta wakacyjna Ośrodka Kultury Lesznowola

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli www.gok-lesznowola.pl zachęca wszystkie dzieci i młodzież do spędzenia udanych wakacji z GOK Lesznowola. Zapomnij o nudzie! Na okres wakacyjny, została przygotowana specjalna oferta wakacyjna dla młodzieży i dzieci w wieku szkolnym. Startują w poniedziałek 30 czerwca 2008 roku. W czasie tegorocznych wakacji Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zaprasza na zajęcia do swojej filii przy ul. Topolowej 2, lokal 106 (róg Granicznej) w Mysiadle.

WAKACJE w GMINIE LESZNOWOLA

Polecane zajęcia w Ośrodku Kultury Lesznowola:

Plastyka – codziennie od 10:00-12:00
Warsztaty dziennikarskie – wtorki i czwartki 12:00-14:00
Warsztaty teatralne – poniedziałki i środy 14:00-16:00
Modelarstwo – środy 15:00-17:00
Klub filmowy – piątki 12:00-14:00
Balet – poniedziałki i środy 12:00-13:30 (od 7 lipca)
Taniec nowoczesny i towarzyski – wtorki i czwartki 14:00-15:00

Wakacyjne zajęcia są niestety odpłatne. Jak poinformował Ośrodek Kultury - kosztują 5 zł za jedno spotkanie. Wysokość płatności za taniec nowoczesny będzie zależeć od liczby uczestników zajęć. Jeśli chcielibyście korzystać z dwóch rodzajów zajęć, to drugie GOK oferuje gratis. Jeśli interesują Was trzy rodzaje zajęć, płacisz jak za dwa, jeśli cztery płacisz jak za trzy itd. Za udział w zajęciach, uczestnicy płacą z góry (minimum za tydzień). W przypadku zajęć modelarskich uczestnicy dodatkowo płacą za modele. Więcej informacji, można uzyskać bezpośrednio w Ośrodku Kultury lub pod numerem telefonu: (022) 478-44-21 Spędź udane wakacje, z Ośrodkiem Kultury Gminy Lesznowola.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola