Informacje30 października 2013, 00:00,

Konkurs na logotyp skateparku w Piasecznie

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno ogłasza konkurs na logotyp nowego, jednego z największych w Polsce, skateparku w Piasecznie. Do uczestnictwa zapraszamy zarówno profesjonalistów, jak i amatorów grafiki komputerowej. Regulamin konkursu dostępny jest pod linkiem poniżej. Prace można wysyłać do końca grudnia na adres elektroniczny konkurs@piaseczno.eu lub pocztą tradycyjną na adres Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno, ul. Kościuszki 5, 05-500 Piaseczno.

Konkurs na logotyp skateparku w Piasecznie

Oceny prac dokona powołana przez gminę Piaseczno komisja konkursowa. Zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci profesjonalnego laptopa Dell Precision M4700 (z serwisem sprzętu w następnym dniu roboczym tam, gdzie jesteś), ufundowanego przez firmę NTI Polska Nowoczesne Technologie Informatyczne – partnera firmy Dell na Polskę. Wartość nagrody to blisko 10 tysięcy złotych. Gotowi? To do dzieła! Czekamy na Wasze propozycje z niecierpliwością! Do pobrania: regulamin konkursu na projekt logotypu skate parku w Piasecznie (.pdf).
autor/źródło: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno

Informacje30 października 2013, 00:00,

Rock'and'Roll Zombie Hawaiian Party - Halloween w Bar-Mykwie w Piasecznie

Bar Mykwa Piaseczno zaprasza mieszkańców na Rock'and'Roll Zombie Hawaiian Party, czyli Halloween w Mykwie. Impreza odbędzie się w najbliższy czwartek 31 października 2013 roku o godz. 20.00. Bar Mykwa znajduje się w budynku przy ul. Zgoda 1a (przy parkingu, między Rynkiem a Parkiem) w Piasecznie. Zapraszamy do baru Mykwa w Piasecznie.

Rock'and'Roll Zombie Hawaiian Party - Halloween w Bar-Mykwie w Piasecznie

Co jest fajniejsze od Zombie? Rock And Rollowe Zombie. A co jest jeszcze fajniejsze? to samo Zombie na Hawajach :D No wiec zapraszamy, zombie, wampiry, strzygi, francuskie pokojówki, diabły, stwory i potwory, na potworna zabawę aż do świtu. Imprezę w klimacie rocka i okolic poprowadzi tajemniczy Mr.Pink. Dla osób przebranych niespodzianka na barze, atrakcje konkursy i potworrrrnie dobra zabawa.
autor/źródło: Bar-Mykwa w Piasecznie