Informacje11 lutego 2011, 00:00,

Konkurs na hasło reklamowe Fundacji CMP - Czy Mogę Pomóc?


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Szanowni Państwo, Fundacja CMP- Czy mogę pomóc?, aby wesprzeć swoją podopieczną Paulinkę Lichocką, przygotowała ciekawy konkurs z nagrodami. Paulina Lichocka to uśmiechnięta i radosna, ale niezwykle chora osóbka. Marzeniem dziewczynki jest posiadanie w domu łazienki, która byłaby udogodnieniem wspierającym jej trudne leczenie. Koszt urządzenia pomieszczenia na potrzeby Pauliny do około 7000 zł.

Paulina Lichocka

Dzięki wspaniałym partnerom, takim jak Centrum Medyczne CMP, Obi, Agro Natura Import-Export w przygotowaniu są mapki geodezyjne, niezbędne do wybudowania łazienki. Posiadamy już także całkiem sporo sprzętu: kabinę prysznicową, umywalkę, baterię łazienkową i brodzik. Nie mniej jednak, ogromne koszty związane z wykonaniem stosownych przyłączy, zakupem materiałów budowlanych i robocizną, powodują, że marzenie Paulinki nadal nie może być zrealizowane.

W naszych poszukiwaniach darczyńców na ten cel, spotkaliśmy kolejnych wspaniałych ludzi. Wydawca National Geographic przekazał na rzecz Fundacji 10 rocznych prenumerat National Geographic i National Geographic Traveler (po 5 z każdego tytułu). I właśnie te fantastyczne prenumeraty będą nagrodami w konkursie Fundacji CMP- Czy mogę pomóc?Zasady Konkursu są proste. Należy na konto Fundacji wpłacić minimum 30 zł i wymyślić hasło promujące Fundację. Ważne jest, aby w haśle występowały w dowolnej odmianie słowa „Fundacja CMP” oraz „Piaseczno”. Pomysły można nadsyłać do 12.03.20011 na adres mailowy pomoc@czymogepomoc.pl, załączając także dowód wpłaty na rzecz fundacji lub składać w recepcji przychodni CMP w Piasecznie, przy ulicy Puławskiej 33. Liczymy na Państwa dobre serce oraz doskonałe pomysły. W tym konkursie każdy wygrywa 10 prenumerat fantastycznych magazynów czeka! Szczegóły oraz możliwość zgłaszania hasła, jest na stronie internetowej: www.czymogepomoc.pl/konkurs

Wpłatę należy przesłać na konto Fundacji:

Fundacja CMP - Czy Mogę Pomóc?
05-500 Piaseczno
ul. Puławska 33
Nr konta: Raiffeisen Bank Polska S.A. nr.: 45 1750 0012 0000 0000 1130 6292
autor/źródło: Fundacja CMP- Czy mogę pomóc?
Tematy:

Napisz komentarz

Informacje11 lutego 2011, 00:00,

Koncert Walentynkowy w Gospodzie w Zalesiu Dolnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Gospoda w Zalesiu Dolnym zaprasza na Koncert Walentynkowy, podczas którego zagra zespół Ostatnie Takie Trio. Zabawa odbędzie się 12 lutego 2011 roku o godz. 20.00. Wstęp wolny. Miejsce koncertu: Gospoda w Zalesiu (Al. 3-go Maja 1, Zalesie Dolne). Zespół Ostatnie Takie Trio występuje w składzie: Paweł Górski (gitara akustyczna i śpiew), Marcin Węgrzyński (gitara basowa), oraz Piotr Maciejczyk (akordeon).

Ostatnie Takie Trio
autor/źródło: Redakcja
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie