Informacje11 lutego 2016, 10:00,

Konkurs Kolej w oczach dziecka


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Piaseczyńsko-Grójeckie Towarzystwo Kolei Wąskotorowej ogłasza konkurs dla dzieci pt. Kolej w oczach dziecka. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 1 lutego do 31 maja 2016 roku. 13 najlepszych prac zostanie opublikowanych w kalendarzu PGTKW na rok 2017.

KONKURS KOLEJ W OCZACH DZIECKA

Prace w formacie A-4 wykonane techniką tj. farbami akwarelowymi, plakatowymi, pastelami olejnymi, należy przesłać na adres ul. Sienkiewicza 14, 05-500 Piaseczno z dopiskiem „konkurs” lub pocztą elektroniczną na adres: turystyka@kolejka-piaseczno.com

W konkursie mogą brać udział dzieci w dwóch kategoriach wiekowych:
I. kategoria od "0" do "III" klasy
II. kategoria od "IV" do "VI" klasy

Konkurs Kolej w oczach dziecka

Za konkurs odpowiedzialna jest pani Marta Warsza, do której podajemy kontakt mailowy: turystyka@kolejka-piaseczno.pl lub telefoniczny 22 756 73 38, 607 155 188.

- REGULAMIN KONKURSU KOLEJ W OCZACH DZIECKA (pdf)

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje4 lutego 2016, 19:00,

Muzyczny Pączek czyli ostatki z operetką w Domu Kultury Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W Tłusty Czwartek 4 lutego 2016 roku o godz. 19.00 zapraszamy na Muzyczny Pączek, czyli ostatki z operetką. Wystąpią: Liza Wesołowska – sopran, Emil Ławecki – tenor, Tomasz Pawłowski – fortepian. Imprezę poprowadzi Malina Sarnowska. Koncert będzie miał miejsce w sali Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Bilety w cenie 20 zł dostępne są w kasach Centrum Kultury. Zapraszamy na Muzyczny Pączek w Domu Kultury Piaseczno.

MUZYCZNY PĄCZEK CZYLI OSTATKI Z OPERETKĄ W DOMU KULTURY PIASECZNO

Imprezę poprowadzi Malina Sarnowska. Zapraszamy na ostatki z operetką! (Na degustację muzycznego pączka . W programie m. in. znane arie i duety z “Wesołej wdówki” i “Księżniczki czardasza”, a także muzyka w karnawałowych rytmach z różnych czasów i różnych stron świata - walce, canzona, marsz i tango. Wystąpią śpiewacy scen warszawskich - Liza Wesołowska i Emil Ławecki - oraz pianista Tomasz Pawłowski. Nie zabraknie i niespodzianki, którą każdy pączek w sobie chowa - instrumentalnej miniatury dla muzycznych smakoszy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie