Informacje27 grudnia 2010, 00:00,

Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych 2011

Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Powiatowym Konkursie Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych: WIGILIJNY ANIO£. Celem konkursu jest prezentacja i upowszechnianie wartościowych pod względem artystycznym kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych. Umożliwienie konfrontacji własnych umiejętności z rówieśnikami. Rozwijanie wrażliwości muzycznej i popularyzacja tradycji kolędowania.

WIGILIJNY ANIO£ POWIATOWY KONKURS KOLęD, PASTORA£EK I PIOSENEK ŚWI¡TECZNYCH LESZNOWOLA 2011

Konkurs przeznaczony jest dla solistów z powiatu piaseczyńskiego w następujących kategoriach wiekowych: gimnazjum, liceum oraz dorośli od 20 roku życia. Każdy uczestnik przygotowuje dwie kolędy, mile widziany akompaniament na żywo lub podkład CD. Dla zwycięzców konkursu pt. Wigilijny Anioł, organizatorzy przewidują cenne nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Przesłuchania odbędą się w piątek 14 stycznia 2011 roku, w filii GOK Lesznowola w Mysiadle przy u. Topolowej 2, w sali teatralnej GOK. Indywidualne zgłoszenia do Konkursu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych, przyjmujmowane są drogą mailową. Prosimy o nadesłanie wypełnionej Karty Zgłoszeniowej na adres: krysia.marczak@gok-lesznowola.pl do 7 stycznia 2011 roku.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje23 grudnia 2010, 00:00,

Lodowisko jest czynne w okresie Świąt Bożego Narodzenia

Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego poinformowało, że w okresie Świąt Bożego Narodzenia - lodowisko powiatowe przy ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie, jest czynne: 24 grudnia (9.00-17.00), 25 grudnia (12.00-21.00), 26 grudnia (10.00-21.00). Osoby zainteresowane aktywnym spędzeniem świąt, zapraszamy na lodowisko w Piasecznie.

jazda na lodzie
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno