Informacje22 stycznia 2014, 00:00,

Konkurs kolęd i pastorałek w Konstancinie

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, agencja DEM'a Promotion Polska, Konstanciński Dom Kultury i proboszcz parafii św. Józefa w Konstancinie-Jeziornie zapraszają na IX Konkurs Kolęd i Pastorałek organizowany przez Parafię Św. Józefa w Konstancinie-Jeziornie, ul.Jaworskiego 1. Przesłuchania odbędą się w sobotę 25 stycznia 2014 roku od godziny 9:00, natomiast 26 stycznia odbędzie się Wielki Finał IX Konkursu Kolęd i Pastorałek. W konkursie mogą wziąć udział placówki oświatowe oraz osoby indywidualne, w tym rodziny. W ubiegłym roku swoimi umiejętnościami wokalnymi pochwaliło się 148 osób. Zapraszamy na konkurs.

KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK W KONSTANCINIE-JEZIORNIE
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje23 stycznia 2014, 00:00,

Konferencja ŁĄCZY NAS SPORT NIE NARKOTYKI w Piasecznie

Piotr Bąkowski z Runda Zero Promotion i Łukasz Makarewicz z Fundacji Sport Active, którzy są pomysłodawcami oraz siłą napędową kampanii „Łączy Nas Sport Nie Narkotyki” oraz Paweł Dziekanowski, koordynator projektu w Powiecie Piaseczyńskim – zorganizowali w dn. 18 stycznia 2014 r. w Hotelu DeSilva w Piasecznie – konferencję prasową. Odbyła się ona w powiązaniu ze zgrupowaniem Kadry Polski UFR, Kadry Powiatu Piaseczyńskiego UFR oraz kursem sędziowskim UFR. Po konferencji zawodnicy, sędziowie, trenerzy i działacze przenieśli się na salę pobliskiego Greenup fitness Club gdzie pod hasłem kampanii odbyły się seminaryjne szkolenia w zakresie sztuk walki.

Konferencja ŁĄCZY NAS SPORT NIE NARKOTYKI w Piasecznie

Kampania społeczna „Łączy Nas Sport Nie Narkotyki” jest wyjątkową akcją. Zasięgiem jej działania, objęte są dzieci i młodzież z różnych rejonów Polski. Celem jest przyciągnięcie najmłodszych do sportu oraz pokazanie, że może być on realną alternatywą na spędzanie wolnego czasu. Bardzo ważne jest przekazywanie młodym ludziom wartości jakie niesie za sobą sport tj. wytrwałość, szlachetna rywalizacja oraz zasady „fair play”. Szczegóły kampanii zawarte są na stronie: www.ufr.org.pl

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

Spotkanie miało charakter informacyjny, ale przede wszystkim integracyjny. Uczestnicy mogli wymienić się doświadczeniami, porozmawiać o problemach związanych z bieżącym wspieraniem akcji, podzielić się rozwiązaniami jakie udaje im się wypracować. Było to pierwsze spotkanie skupiające osoby, których wspólnym celem jest propagowanie sportu i sztuk walki oraz innych zainteresowań jako formy samodoskonalenia się i drogi do rozwoju osobowego. Więcej informacji na stronie: www.kickboxing-warszawa.com