Informacje11 stycznia 2015, 11:00,

Konkurs kolęd i pastorałek

10-11 stycznia 2015 roku w kościele św. Józefa Oblubieńca NMP w Konstancinie-Jeziornie odbędzie się jubileuszowy 10. Konkurs kolęd i pastorałek. W Mirkowskim kościele już po raz dziesiąty będziemy mogli usłyszeć najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Przesłuchania konkursowe odbędą się w sobotę (10 stycznia) o godz. 9.30. Występ laureatów i wręczenie nagród odbędzie się dzień później (11 stycznia) po mszy św. o godz. 12.00. W konkursie mogą wziąć udział placówki oświatowe oraz osoby indywidualne, w tym rodziny. Honorowy patronat nad imprezą objęli: Kazimierz Jańczuk, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna, agencja DEM'a Promotion Polska, Konstanciński Dom Kultury i ks. dziekan Bogdan Przegaliński, proboszcz parafii św. Józefa w Konstancinie-Jeziornie. Zapraszamy!

Konkurs kolęd i pastorałek

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=7817
Informacje9 stycznia 2015, 18:00,

Jesień zimą - wystawa prac z konkursu dla dorosłych na obraz pt. JESIENNY PEJZAŻ

9 stycznia 2015 roku o godz. 18.00 zapraszamy na wernisaż Pokonkursowej Wystawy Malarstwa pt. "Jesień zimą". Podczas wieczoru odbędzie się uroczystość rozdania nagród i wyróżnień z konkursu plastycznego dla dorosłych pt. "Jesienny pejzaż". Miejsce: Galeria PASAŻ w świetlicy GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Podczas wystawy wyeksponowanych zostanie 45 obrazów, które zakwalifikowały się do ekspozycji, wśród nich prace nagrodzone i wyróżnione. Gorąco polecamy wystawę Jesień zimą.

Redkacja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=13&t=10604