Informacje10 kwietnia 2017, 08:00,

Konkurs Inicjatywy Lokalne 2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Wzorem poprzedniego roku Centrum Kultury w Piasecznie ogłasza konkurs "Inicjatywy lokalne 2017". Celem konkursu jest inicjowanie działań służących wzmocnieniu zaangażowania społeczności lokalnej, odkrywaniu i rozwijaniu potencjału i kapitału kulturowego członków oraz kulturotwórczych zasobów społeczności.

KONKURS INICJATYWY LOKALNE 2017

Spośród zgłoszonych do 10 czerwca 2017 r. inicjatyw komisja konkursowa wyłoni zwycięckie, które będą realizowane przez ich autorów, w okresie od 1.08.2017 do 10.01.2018, przy wsparciu merytorycznym Centrum Kultury w Piasecznie. Kwota dofinansowania: do 3.000 zł.

Podpisane wnioski w wersji papierowej, wraz z załączoną wersją elektroniczną, należy zostawić na recepcji Przystanku Kultura:
Pl. Piłsudskiego 9
05-500 Piasecznie
z dopiskiem "Konkurs: Inicjatywy Lokalne 2017".

Informacji o konkursie udzielają główny koordynator - Piotr Małecki, tel: 22 716 79 62 lub pomocnik koordynatora - Agata Napierska, tel: 519 700 351

Regulamin i inne pliki do pobrania ze strony: www.kulturalni.pl

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje8 kwietnia 2017, 10:00,

Dekorujemy stół wielkanocny - kreatywne warsztaty rodzinne w Auchan Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Dekoracje wielkanocne – bajecznie kolorowe pisanki, kurczaczki czy zajączki - cieszą oczy i wprowadzają świąteczny klimat do naszych domów. Centrum Handlowe Auchan Piaseczno zaprasza dzieci i rodziców na warsztaty kreatywne, podczas których pod okiem animatorów wykonają oryginalne ozdoby świąteczne. Warsztaty odbędą się 8 kwietnia. Wstęp wolny!

DEKORUJEMY STÓŁ WIELKANOCNY - KREATYWNE WARSZTATY RODZINNE W AUCHAN PIASECZNO

Czas przed Świętami Wielkanocnymi jest wypełniony licznymi obowiązkami. W ferworze świątecznego sprzątania, pieczenia i gotowania nie zapomnijmy o tym, by znaleźć chwilę na wspólne rodzinne przyjemności i rozwijanie swych talentów. Warto na przykład zadbać o odświętną dekorację stołu, przy którym spędzimy razem kilka lub kilkanaście godzin.

DEKORUJEMY STÓŁ WIELKANOCNY - KREATYWNE WARSZTATY RODZINNE W AUCHAN PIASECZNO

Podczas warsztatów kreatywnych rodzice wraz z dziećmi wykonają własnoręcznie świąteczne ozdoby. Za ich bazę posłużą styropianowe jaja oraz figurki wielkanocnych zwierzątek, które uczestnicy pomalują farbami i kredkami oraz ozdobią brokatem. Samodzielnie przygotowane pisanki lub zajączki umieszczone pomiędzy świątecznymi potrawami wprowadzą wszystkich domowników w wiosenny i świąteczny nastrój. Wykonane dekoracje będzie można zabrać do domu.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

DEKORUJEMY STÓŁ WIELKANOCNY - KREATYWNE WARSZTATY RODZINNE W AUCHAN PIASECZNO

Kreatywne warsztaty wielkanocne odbędą się 8 kwietnia w godzinach 12-18 w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy przy ul. Puławskiej 46 w Piasecznie.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie