Informacje1 października 2009, 00:00,

Konkurs fotograficzny Zdjęcie Miesiąca Wakacyjne wrzesień

Rozpoczął się październik 2009 roku i w związku z tym rozpoczynamy VI edycję konkursu fotograficznego Zdjęcie Miesiąca, jednak tym razem edycja ZDJęCIE WAKACYJNE. Do wakacyjnej edycji, są przyjmowane zdjęcia wykonane podczas naszych wakacji i nie ma ograniczeń tematycznych i terytorialnych. Informuję, że osoby zainteresowane konkursem, powinny od 1 do 10 października 2009 roku, przesłać swoje zdjęcie na adres mailowy: konkurs@powiat-piaseczynski.info Zgłaszane przez Was zdjęcia, powinny być wykonane w miesiącu - wrzesień 2009. Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym! Wszystkich, zainteresowanych konkursem, odsyłam do zapoznania się z: regulamin i nagrody w konkursie na forum ZDJęCIE MIESI¡CA.

Konkurs fotograficzny ZDJęCIE MIESI¡CA
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:

Informacje1 października 2009, 00:00,

Szkoła dla rodziców - Ośrodek Pomocy Społecznej Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie zaprasza na bezpłatne warsztaty umiejętności wychowawczych SZKO£A DLA RODZICÓW. Warsztaty odbywać się będą w każdy wtorek w godzinach 9.00–12.00 od 6 października do 8 grudnia 2009 roku. Zajęcia skierowane są do rodziców mających dzieci w wieku 0–12 lat. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z: Magdaleną Nienajadło - konsultant psycholog oraz Ewą Misztal i Karoliną Szachnowską - specjaliści pracy z rodziną. Tel. (022) 756-72-63 w. 110, 118. Zachęcamy do skorzystania z zajęć w Szkole dla Rodziców.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno