Informacje6 czerwca 2007, 00:00,

Konkurs fotograficzny w Górze Kalwarii - zaproszenie

Twórcy portalu internetowego młodych gorakalwaria.net, Gminne Centrum Informacji oraz Klub fotograficzno filmowy Rybie OKO zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym: Moje miasto a w nim... Nasz prywatny serwis informacyjny powiatu piaseczyńskiego, jest wśród partnerów konkursu. Konkurs fotograficzny jest kierowany w szczególności do mieszkańców miasta i gminy Góra Kalwaria.

Moje miasto a w nim - konkurs fotograficzny w Górze Kalwarii

Celem konkursu fotograficznego, jest popularyzacja fotografii wśród mieszkańców gminy Góra Kalwaria, wyłonienie najciekawszych zdjęć zrobionych na terenie gminy Góra Kalwaria, ukazujących ciekawe miejsca, zabytki, architekturę, krajobrazy, przyrodę, ulice, zwierzęta, ludzi, zachowania, tradycje oraz prezentacja ich na portalach internetowych traktujących o Górze Kalwarii.

Konkurs fotograficzny: Moje miasto a w nim, czyli wszystko to, co naj... w gminie Góra Kalwaria. Konkurs trwa od 1 do 24 czerwca 2007 roku. Ostateczny termin wysyłania prac, to: 24 czerwca 2007 roku. Więcej informacji na temat konkursu fotograficznego przeczytacie na stronie: konkurs.gorakalwaria.net. Potencjalni uczestnicy mogą się kontaktować z organizatorami droga elektroniczna: redakcja@gorakalwaria.net lub telefonicznie 022 727 48 76. Zapraszamy oraz życzymy miłej zabawy!
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Informacje5 czerwca 2007, 00:00,

Szkoła Muzyczna Maestro - trwają zapisy do szkoły

Szkoła Muzyczna I stopnia Maestro w Piasecznie, Zalesiu Górnym i £azach zaprasza dzieci na zapisy do szkoły. Zapisy na rok szkolny 2007/2008 odbędą się w czerwcu 2007 roku, w odpowiadających Państwu lokalizacjach szkoły. Przyjęciu ucznia do szkoły Maestro towarzyszy - badanie przydatności, czyli rodzaj egzaminu sprawdzającego predyspozycje muzyczne.

Szkoła Muzyczna Maestro - trwają zapisy do szkoły, na rok szkolny 2007/2008

Najbliższe terminy egzaminów wstępnych do Szkoły Maestro:
12 czerwca 2007 roku, o godzinie 18:00 w Gimnazjum numer 2, Al. Kalin 30 Piaseczno.
13 czerwca 2007 roku, o godzinie 17:00 w Zespole Szkół, ul. Ks Słojewskiego 1, £azy (Magdalenka).
14 czerwca 2007 roku, o godzinie 18:00 w Szkole Podstawowej w Zalesiu Górnym, ul. Sarenki 20, Zalesie Górne.

Egzaminy sprawdzające predyspozycje muzyczne, to krótkie, indywidualne przesłuchania: dziecko proszone jest o zaśpiewanie krótkiej piosenki, powtórzenie wystukanego rytmu i zagranych dźwięków, itp. Po ich zakończeniu Dyrektor Szkoły poinformuje o ich wynikach, oraz doradzi odpowiedni instrument.

Więcej informacji znajdziecie na stronie szkoły: www.szkolamuzyczna.art.pl, lub kontaktują się ze szkołą Maestro: 0602-280-086, mail: szkolamaestro@op.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno