Informacje28 lutego 2011, 00:00,

Konkurs fotograficzny tematyczny - Piaseczno vs Gotham City - noc mrok i strach, czyli miejsca budzące grozę

Wkrótce rozpocznie się MARZEC 2011 roku, a wraz z nim kolejna edycja konkursu fotograficznego tematycznego, organizowanego na forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego. Zdjęcia muszą być zgodne z tematem danej edycji konkursu. Na konkurs przyjmujemy zdjęcia zgodne z tematem: Piaseczno vs Gotham City - noc mrok i strach, czyli miejsca budzące grozę. Temat został wybrany w głosowaniu na forum.

KONKURS FOTOGRAFICZNY

W konkursie tematycznym, nie ma ograniczeń związanych z terminem wykonania zdjęcia. Zdjęcia należy przesłać od 1 do 10 marca 2011 roku. Więcej informacji przeczytacie w wątku na forum: Piaseczno vs Gotham City - noc mrok i strach, czyli miejsca budzące grozę, w którym po 10 marca - pojawią się Wasze zdjęcia. Zachęcam wszystkich mieszkańców, do wzięcia udziału w konkursie, a przede wszystkim osoby, które głosowały na ten temat w ankiecie: wybór tematu na konkurs.

Sponsorami nagród w konkursie Tematycznym są:
CENTRUM MEDYCZNE CMP
IMOLA & MORE...
MIEJSKO GMINNY OŚRODEK KULTURY PIASECZNO
8 BALL CLUB PIASECZNO
BIA£A - OTWARTA PRACOWNIA PLASTYCZNA
Osoby zainteresowane konkursem, prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje1 marca 2011, 00:00,

XVI Piaseczyński Zlot Piosenki Różnej PZPR Piaseczno 2011

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza mieszkańców 5 marca 2011 roku, na szesnaste spotkanie na Piaseczyńskim Zlocie Piosenki Różnej Piaseczno 2011. Spotkanie, bo właśnie o to chodzi, żeby ludzie o podobnych zainteresowaniach muzycznych mogli, przy filiżance herbaty, skonfrontować swoje umiejętności. Zlot, ponieważ wpadają osoby z różnych miejsc. Piosenka Różna, bo w odróżnieniu od innych przeglądów promowani są nie tylko twórcy, ale i odtwórcy piosenki oscylującej wokół literackiej, kabaretowej i... Przyjdź, zobacz i posłuchaj Piaseczyński Zlot Piosenki Różnej. Wstęp wolny. Zapraszamy!

XVI Piaseczyński Zlot Piosenki Różnej PZPR Piaseczno 2011

Zapraszamy na XVI już PZPR. 5 marca 2011 roku od godz. 11.00 rozpoczną się przesłuchania konkursowe. Na godzinę 19.30 przewidziano ogłoszenie wyników PZPRu, po którym nastąpi koncert laureatów. Na zakończenie odbędzie się koncert zatytułowany "W stronę krainy łagodności", podczas którego wystąpią: Tu i teraz, Mariusz Oziu Orzechowski, Przemysław Bogusz, Jan Kondrak, oraz Trio Stanisława Szczycińskiego. Dzień wcześniej zapraszamy na recital Katarzyny Groniec z zespołem. Więcej informacji, można przeczytać w informacji: Katarzyna Groniec w Piasecznie.

Lista osób i zespołów zakwalifikowanych do Piaseczyńskiego Zlotu Piosenki Różnej Piaseczno 2011:

Ewa Nowak - Siedlce
Piotr Dąbrówka - Radom