Informacje14 kwietnia 2011, 00:00,

KONKURS FOTOGRAFICZNY: SPORTOWE PIASECZNO - PIASECZYńSKA MILA KONSTYTUCYJNA

3 maja 2011 roku odbędzie się 11. Piaseczyńska Mila Konstytucyjna. W tym roku po raz pierwszy zostanie przeprowadzony konkurs fotograficzny: SPORTOWE PIASECZNO - PIASECZYńSKA MILA KONSTYTUCYJNA. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich osób, które podczas biegu ulicznego, będą robiły zdjęcia. Celem konkursu jest ukazanie sportowego charakteru Piaseczna poprzez bieg uliczny Piaseczyńska Mila Konstytucyjna, zintegrowanie mieszkańców Piaseczna oraz popularyzacja sportu poprzez fotografię. Więcej informacji na temat biegu ulicznego: Piaseczyńska Mila Konstytucyjna.

Konkurs fotograficzny: Sportowe Piaseczno - Piaseczyńska Mila Konstytucyjna

Organizatorem konkursu fotograficznego jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie. Patronat honorowy nad konkursem objął Zdzisław Lis Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno. Patronat medialny objął Serwis Mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego. Fundatorami nagród są Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, GOSiR Piaseczno, Centrum Kultury Piaseczno, Szkoła Języków Obcych SPOT Piaseczno, Centralny Sklep Imprezowy Piaseczno oraz Restauracja Pizza Hut Piaseczno.

X Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 2010 rok

Osoby, które podczas Piaseczyńskiej Mili Konstytucyjnej, będą robiły zdjęcia i będą zainteresowane wzięciem udziału w konkursie, powinny przesłać maksymalnie 3. zdjęcia do 15 maja 2011 roku mailem na adres konkurs@powiat-piaseczynski.info Publikacja zdjęć oraz ogłoszenie wyników nastąpi 26 maja br. na stronach: www.mila-piaseczno.pl, www.gosir-piaseczno.pl, www.piaseczno.eu, www.powiat-piaseczynski.info oraz www.sportevolution.pl po wcześniejszej ocenie przez powołane Jury. Wręczenie nagród odbędzie się 29 maja br. podczas imprezy plenerowej Dzień Ziemi – Piknik Rodzinny, organizowanej przez Centrum Kultury Piaseczno w parku miejskim w Piasecznie.

X Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 2010 rok

Nagrodą za zajęcie 1 miejsca jest półroczny kurs języka angielskiego, torba - plecak fotograficzny, puchar, materiały promocyjne o Piasecznie. Nagrodą za zajęcie 2 miejsca jest podwójna wejściówka na dowolnie wybraną jesienną (wrzesień – listopad 2011 r.) imprezę organizowaną przez Centrum Kultury Piaseczno, puchar, materiały promocyjne o Piasecznie. Nagrodą za zajęcie 3 miejsca jest kolacja dla dwóch osób w restauracji Pizza Hut Piaseczno, puchar, materiały promocyjne o Piasecznie. Przed wzięciem udziału w konkursie fotograficzny, prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu: regulamin konkursu Sportowe Piaseczno (.pdf). Zachęcamy do udziału w konkursie fotograficznym.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje14 kwietnia 2011, 00:00,

Okolica Flash Gazeta Powiatu Piaseczyńskiego 4. numer

Ukazał się 4. numer gazety Okolica Flash Gazeta Powiatu Piaseczyńskiego! Drukowaną gazetę Okolica Flash, można znaleźć w Piasecznie m.in. w: Urzędzie Gminy i Miasta Piaseczno, w okolicznych sklepach na terenie miasta, w Starostwie Powiatowym, oraz w okolicznych bankach. Najnowszy numer gazety: 4. numer gazety Okolica (pdf). Zachęcam mieszkańców do zapoznania się z najnowszym wydaniem gazety Okolica Flash.

GAZETA OKOLICA FLASH

Korzystając z okazji, zapraszam wszystkich do rozmowy na forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego: Okolica Flash.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy: