Informacje13 listopada 2011, 00:00,

Konkurs fotograficzny - Rytm Konstancina fotoreportaż 2011

Konstanciński Dom Kultury zachęca do udziału w konkursie fotograficznym: RYTM KONSTANCINA - FOTOREPORTAż 2011. Adresatem konkursu są uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych i innych instytucji wychowawczych z terenu gminy Konstancin Jeziorna oraz osoby dorosłe zamieszkujące gminę Konstancin - Jeziorna. Konkurs fotograficzny trwa do 16 grudnia 2011 roku.

KONKURS FOTOGRAFICZNY RYTM KONSTANCINA - FOTOREPORTAż 2011

Przedmiotem oceny konkursowej będą fotografie przedstawiające różne aspekty życia związane terytorialnie z gminą Konstancin Jeziorna. Uczestnicy powinni przedstawić fotoreportaż dotyczący ważnych momentów życia społecznego, politycznego i kulturalnego gminy, osób znanych i „nieznanych” zamieszkujących w naszym sąsiedztwie, obrazów dnia powszedniego charakteryzujących otaczający nas świat itp. Prace muszą być wykonane w roku 2011 i niepublikowane. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych : uczniowie klas gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, oraz osoby dorosłe. Organizatorzy planują przyznanie łącznie 6 nagród i wyróżnień całkowitej wartości 3500 zł. Więcej informacji na temat konkursu, można przeczytać w regulaminie, który jest opublikowany na stronie: www.konstancinskidomkultury.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje14 listopada 2011, 00:00,

19 listopada Koncert Muzyki Poważnej w Górze Kalwarii

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii, Parafia pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia NMP w Górze Kalwarii serdecznie zapraszają na koncert OJCZE NASZ, który odbędzie się 19 listopada 2011 roku o godz. 19.00. Miejsce: Kościół parafialny pw. Niepokalanego Poczęcia NMP. Zapraszamy na jesienny koncert muzyki poważnej do Góry Kalwarii.

OJCZE NASZ KONCERT MUZYKI POWAżNEJ W GÓRZE KALWARII

Wykonawcy: CHÓR AKADEMICKI SZKO£Y G£ÓWNEJ HANDLOWEJ W WARSZAWIE pod dyrekcją TOMASZA HYNKA z utworami: Wacława z Szamotuł, Jacobusa Handl -Gallussa, Felixa Mendelssohna - Bartholdy, Stanisława Moniuszki, Romualda Twardowskiego, Arvo Pärta, Uro¹ Kreka, The Beatles, Pawła Kukiza, Stanisława Soyki, Aleksandra Bema, Freddiego Mercury. Słowo o muzyce wygłosi Igor Pogorzelski.
autor/źródło: Beata Polaczyńska - Dyrektor Ośrodka Kultury www.kulturagk.pl