Informacje6 sierpnia 2010, 00:00,

Konkurs Foto - Konstancin-Jeziorna Moja Mała Ojczyzna

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna ogłasza Wakacyjny Konkurs Fotograficzny dla uczniów klas VI szkół podstawowych oraz klas I-III gimnazjów (w roku szkolnym 2010/2011) z terenu Konstancina-Jeziorny pt.: KONSTANCIN-JEZIORNA MOJA MA£A OJCZYZNA. Termin składania prac konkursowych upływa 6 września 2010 roku. Na zwycięzców konkursu fotograficznego czekają nagrody!

KONKURS FOTOGRAFICZNY KONSTANCIN-JEZIORNA MOJA MA£A OJCZYZNA

Tematem konkursu jest "Konstancin-Jeziorna Moja Mała Ojczyzna" - krajobrazy, zabytki, urokliwe miejsca Konstancina-Jeziorny. Najlepsze prace zostaną nagrodzone, a także opublikowane na naszej stronie internetowej oraz pokazane na wystawie w mieście partnerskim Pisogne we Włoszech. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem konkursu regulamin.doc (75KB) oraz oświadczenie uczestnika oświadczenie.doc (77KB).
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje3 sierpnia 2010, 00:00,

Koncerty zespołu Overdrive w Restauracji Pod Orzechem

W imieniu organizatorów informujemy, że 6 i 7 sierpnia 2010 roku o godz. 18.00, odbędzie się koncert OVERDRIVE cover band. Miejsce koncertu: Restauracja Pod Orzechem, która znajduje się przy ul. Elizy Orzeszkowej 13, Piaseczno (wjazd od obwodnicy - patrz: mapa). Zapraszamy na rockowe granie. Więcej informacji o zespole, znajdziesz na stronie internetowej: www.overdrivecoverband.pl

KONCERTY ZESPO£U OVERDRIVE S¡ ODWO£ANE!

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno