Informacje2 czerwca 2007, 00:00,

Konkurs Cartoon Network w Galerii Auchan Piaseczno

Auchan Piaseczno razem z Cartoon Network organizuje w swojej galerii handlowej konkurs. Wystarczy w dniach 2 i 3 czerwca 2007 roku, w godzinach od 12:00 do 18:00 zgłosić się do stanowiska konkursowego i sfotografować się z bohaterem z Cartoon Network. Wśród wykonanych zdjęć organizatorzy wybiorą najciekawe. Zwycięzca otrzyma zaproszenie do Legolandu dla trzech osób.

Dzień Dziecka z Cartoon Network w Galerii Auchan Piaseczno. Konkurs: zwycięzca otrzyma zaproszenie do Legolandu dla trzech osób.

Patronem medialnym Konkursu jest miesięcznik Cartoon Network, natomiast sponsorem jest firma Auchan Polska. W Konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku 3-10 lat. Warunkiem uczestnictwa jest: dokonanie jednorazowego zakupu potwierdzonego paragonem fiskalnym dowolnych produktów, z wyjątkiem napojów alkoholowych, produktów tytoniowych i produktów leczniczych w sklepach znajdujących się na terenie Galerii Handlowej Auchan oprócz hipermarketu Auchan, w trakcie trwania imprezy na kwotę nie mniejszą niż 30 złotych. Następnie należy zgłosić się do fotografa, który wykona zdjęcie dziecku z maskotką Cartoon Network. Nagrodą główną dla zwycięzcy, jest wycieczka do Legolandu w Danii dla zwycięzcy oraz dwóch osób towarzyszących. W skład nagrody wchodzi: transport do Legolandu, bilet wstępu do Legolandu, zwiedzanie Legolandu- 9 godzin, powrót i nocleg).

Więcej Informacji o konkursie znajdziecie na stronie: cartoonnetworkmagazyn, oraz w regulaminie konkursu: lego.pdf. Zapraszamy do galerii handlowej Auchan Piaseczno.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje31 maja 2007, 00:00,

Remont Puławskiej - tymczasowa droga połączeniowa

30 maja 2007 roku została wprowadzona nowa organizacja ruchu obejmująca wyjazd z Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. Nowe rozwiązanie umożliwia wyjazd zarówno w kierunku Piaseczna jak i Warszawy poprzez tymczasowe połączenie ulic Geodetów i Kuropatwy tymczasową drogą asfaltową biegnącą przez tereny, na których kiedyś stały szklarnie EKO Mysiadło.

Tymczasowa droga połączeniowa między Geodetów a Kuropatwy
kliknij aby powiększyć

Na skrzyżowaniu ulicy Kuropatwy z ulicą Puławską zamontowano sygnalizację świetlną umożliwiającą włączenie się do ruchu w obu kierunkach. Dodatkowa sygnalizacja została zamontowana również na ulicy Geodetów. Całość nowej trasy została dokładnie oznaczona strzałkami informacyjnymi.

Zdjęcie załączone do informacji przedstawia organizację ruchu podczas remontu ulicy Puławskiej i jest na niej uwzględniona nowa tymczasowa droga między Geodetów a Kuropatwy. Mapka została zeskanowana z ulotki informacyjnej hipermarketu Auchan Piaseczno, która została rozprowadzona po mieszkańcach naszego regionu razem z najnowszą gazetką promocyjną Auchan.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno