Informacje30 sierpnia 2013, 00:00,

Koniec wakacji to nie koniec akcji - zapraszamy na happening z cyklu Wolny Rynek w Piasecznie

W ostatnią sobotę wakacji, czyli 31 sierpnia 2013 roku o godz. 17.00, na piaseczyńskim rynku odbędzie się kolejny happening z cyklu WOLNY RYNEK, który będzie miał charakter wstępnego podsumowania akcji. Pojawią się na nim artyści-amatorzy, którzy przez szereg letnich weekendów umilali mieszkańcom zbierającym się wokół fontanny czas swoją muzyką.

HAPPENING Z CYKLU WOLNY RYNEK PIASECZNO

Wystąpią m.in. Paweł Adamus i Leszek Lubański, którzy po raz kolejny zaprezentują swój repertuar składający się z przebojów Wielkiej Czwórki z Liverpoolu, czyli The Beatles. Ballady Leonarda Cohena w przekładach Macieja Zembatego zagra i zaśpiewa Sławek Kosiński. Swój udział zapowiedział również gitarzysta Witek Mikołajczuk, oraz młoda wokalistka Patrycja Bala, która przyjęła zaproszenie Grzegorza Rowińskiego, organizatora koncertów i łowcy młodych talentów.

HAPPENING Z CYKLU WOLNY RYNEK PIASECZNO

Na zakończenie pojawi się również sam pomysłodawca cyklu happeningów, Michał Kisielewski, który poza zaprezentowaniem kilku utworów z repertuaru swojego projektu KOLOROFONIA, w kilku zdaniach opowie o idei akcji, oraz przybliży jej dalsze plany, gdyż jak zapowiadają organizatorzy, koniec wakacji nie jest jej końcem i jeśli aura pozwoli, kontynuować ją będą do końca astronomicznego lata, a jeśli się uda, to i dłużej.

Pierwszym gościem, który potwierdził swoją obecność na powakacyjnym koncercie 6 września 2013 roku, jest lider zespołu Ostatnie Takie Trio, legenda piaseczyńskiej poezji śpiewanej, Paweł Górski. Zapraszamy serdecznie na piaseczyński Rynek, serce naszego miasta!
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno

Informacje30 sierpnia 2013, 00:00,

ZAWODY WęDKARSKIE W JEZIORZANACH

Urząd Gminy Tarczyn, Koło Wędkarskie Sum i Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zapraszają na Otwarte Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Tarczyna, które odbędą się w niedzielę 1 września 2013 roku o godz. 5.30. Zbiórka i rejestracja uczestników na łowisku SUM w Jeziorzanach. Wpisowe 30 zł. W imieniu organizatorów zapraszamy mieszkańców na niedzielne zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Tarczyna.

TYTU£
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Tarczyn