Informacje14 maja 2016, 17:00,

KONFRONTACJE wystawa środowiska artystów plastyków Konstancina


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zapraszamy na KONFRONTACJE, czyli wystawę środowiska artystów plastyków Konstancina-Jeziorny. Wernisaż odbędzie się 14 maja 2016 roku o godz. 17.00 Wystawa czynna będzie do 10 czerwca od wtorku do niedzieli od 11.00 do 20.00. Wystawa artystów plastyków Konstancina-Jeziorny. Odsłona I Wstęp wolny.

KONFRONTACJE wystawa środowiska artystów plastyków Konstancina

Wystawa ze względu na liczbę uczestników będzie miała dwie odsłony. W pierwszej, od 14 maja do 10 czerwca br., będziemy mogli obejrzeć prace artystów nieprofesjonalnych, skupionych niegdyś w grupie artystycznej TRIADA, działającej do niedawna przy Konstancińskim Domu Kultury. Część drugą, od 18 czerwca do 24 lipca, zarezerwowali dla siebie, związani z Konstancinem-Jeziorną profesjonaliści, absolwenci wyższych uczelni artystycznych. Jak zawsze wystawa jest okazją do kontaktu z twórczością osób w różnym wieku, o różnych temperamentach twórczych, wypowiadających się w rozmaitych stylach i przy pomocy różnych technik artystycznych.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje11 maja 2016, 19:00,

W szprychy piach, czyli rowerem z Iranu do Turkmenistanu - Klub Podróżnika w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

11 maja 2016 roku o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie w ramach Klubu Podróżnika w Konstancinie nt.: W szprychy piach, czyli rowerem z Iranu do Turkmenistanu. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna.

W szprychy piach, czyli rowerem z Iranu do Turkmenistanu - Klub Podróżnika w Konstancinie

W podróży zwykle jest tak, że nie wszystkie dni są emocjonujące, czasem jest ciekawiej, a czasem trochę mniej. W Iranie każdego dnia działy się niesamowite rzeczy: dobroć, życzliwość, jaka spotykała podróżników ze strony obcych ludzi, absurdalna ucieczka przed policją z koranicznego przedszkola, w którym zostali zamknięci na noc i wpychanie roweru na przełęcz na wysokości 2049 m n.p.m. Autorka opowie o różnych absurdach i przygodach, o tym jak żyje się w Iranie, jaka jest sytuacja irańskich kobiet i przede wszystkim postara się pokazać, że Iran nie jest wcale taki straszny, jak go malują.

Anita Demianowicz - absolwentka kilku kierunków studiów i wielu kursów, wiecznie szukająca swego miejsca w życiu. Po wielu latach w końcu to miejsce znalazła – w drodze. Zaczęła od prawie pięciomiesięcznej podróży w pojedynkę do Ameryki Środkowej: Gwatemali, Hondurasu, Salwadoru i Meksyku. Jej ulubionym środkiem transportu jest rower. Realizuje się w zapisywaniu spostrzeżeń z podróży i w fotografowaniu. Anita Demianowicz prowadzi blog podróżniczy B*Anita www.banita.travel.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie