Informacje10 lutego 2013, 00:00,

Konferencja Twój biznes na właściwym torze

Biznes z klasą oraz Kart Arena zapraszają na Drugą Konferencję Biznesową: TWÓJ BIZNES NA W£AŚCIWYM TORZE. Prowadzisz biznes i szukasz nowych możliwości rozwoju? Ta konferencja jest właśnie dla Ciebie! Wybitni eksperci i duża dawka praktycznej wiedzy. Konferencja biznesowa odbędzie się 12 lutego 2013 roku o godzinie 16.00 w Kart Arena, Szymanów 9m, Baniocha. Zapraszamy na konferencję Twój biznes na właściwym torze.

KONFERENCJA TWÓJ BIZNES NA W£AŚCIWYM TORZE

Biorąc udział w konferencji dowiesz się:
- w jaki sposób rozwiązywać konflikty zespołowe?
- kiedy należy skorzystać z wiedzy i doświadczenia doradcy zewnętrznego?
- czym jest sukcesja spadkowa i dlaczego jest tak ważnym elementem w zarządzaniu majątkiem?
- jakie są bezpieczne formy prawne prowadzenia biznesu?
- jak powinna przebiegać efektywna komunikacja w biznesie?

W programie także aktywny networking i loteria wizytówkowa. Podczas konferencji nie tylko zdobędziesz unikalną wiedzę i przydatne umiejętności, ale także nawiążesz nowe kontakty z ludźmi, którzy pomogą Ci w osiągnięciu sukcesu. Po konferencji zapraszamy wszystkich uczestników na dużą dawkę adrenaliny i możliwość poczucia atmosfery prawdziwego toru wyścigowego, którą zapewni pokazu w wykonaniu zawodników Kart Arena. Rejestracja i szczegółowe informacje na stronie: www.bizneszklasa.pl
autor/źródło: Monika Kutnik-Barańska

Informacje10 lutego 2013, 00:00,

INDOCHINY - Klub Podróżnika w Piasecznie

Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza mieszkańców do Klubu Podróżnika: INDOCHINY. Spotkanie odbędzie się 12 lutego 2013 roku o godz. 20.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Podczas spotkania, będzie można poznać bogaty zbiór wspomnień i zdjęć z podróży po Indochinach. O fascynujących przygodach będzie opowiadał Kuba Czajkowski. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy nie mogąc podróżować a chcą poznać tych, którzy to robią i pięknie o tym opowiadają. Wstęp wolny!

INDOCHINY KLUB PODRÓżNIKA W PIASECZNIE

Indochiny w Klubie Podróżnika. Spotkanie prowadzi: Kuba Czajkowski, który zaprasza na pokaz slajdów z ostatniej dwumiesięcznej podróży po Indochinach. Przeniesiecie się do zielonej dżungli Laosu, odwiedzicie starożytną stolicę Khmerów w Kambodży oraz tętniące życiem miasta Tajlandii i Malezji. Zapraszam na spotkanie Klubu Podróżnika w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno