Informacje9 września 2016, 09:30,

Konferencja Ministra Jerzego Kwiecińskiego w Tarczynie

9 września 2016 roku o godz. 9.30 odbędzie się konferencja Ministra Jerzego Kwiecińskiego w Tarczynie, która będzie dotyczyła uwarunkowań i kierunku rozwoju powiatu piaseczyńskiego w kontekście województwa mazowieckiego, w świetle Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, sala koncertowa im. Mieczysława Fogga, ul. Stępkowskiego 17, Tarczyn.

KONFERENCJA MINISTRA JERZEGO KWIECIŃSKIEGO W TARCZYNIE

Jerzy Kwieciński - inżynier, przedsiębiorca i urzędnik państwowy, doktor nauk technicznych, od 2005 do 2008 podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego, od 2015 sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju. Odpowiada za: sprawy związane z opracowaniem strategii, planów i programowaniem rozwoju społeczno-gospodarczego oraz kwestie dotyczące członkostwa w Unii Europejskiej, w tym koordynację w ramach Ministerstwa procesu decyzyjnego w UE.

KONFERENCJA MINISTRA JERZEGO KWIECIŃSKIEGO W TARCZYNIE

Informacje6 września 2016, 19:00,

Meryl Streep - Konstanciński Klub Filmowy zaprasza na spotkanie

6 września 2016 roku w godzinach 19:00 - 21:30 zapraszamy wszystkich miłośników dobrego kina na nowy sezon spotkań Konstancińskiego Klubu Filmowego. Gwiazdą prezentowanego przez nas filmu będzie Meryl Streep. Spotykamy się nie tylko po to by filmy oglądać, ale przede wszystkim stwarzamy okazje by o nich porozmawiać, dlatego też zachęcamy do pozostanie po projekcji i zabrania głosu w dyskusji. Informację o tytułach można uzyskać pod adresem: abachurska@konstancinskidomkultury.pl Zapraszamy do Klubu Filmowego w każdy pierwszy wtorek miesiąca o godzinie 19.00. Do zobaczenia!

MERYL STREEP - KONSTANCIŃSKI KLUB FILMOWY