Informacje12 sierpnia 2016, 20:30,

Koneser w Kinie Plenerowym w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


12 sierpnia 2016 roku o godz. 20:30 zapraszamy na projekcję filmu pt.: Koneser, w ramach Wakacyjnego Kina Plenerowego w Piasecznie. Miejsce: parking miejski przy ul. Sierakowskiego w Piasecznie. Wstęp wolny. Organizatorzy zapewniają leżaki.

KONESER W KINIE PLENEROWYM W PIASECZNIE

Koneser (tytuł oryginalny La migliore offerta) – włoski melodramat z 2013 roku oparty na scenariuszu i reżyserii Giuseppe Tornatore. Virgil Oldman (Geoffrey Rush) jest dyrektorem domu aukcyjnego. Wiedzie samotnicze życie wśród luksusów i potajemnie gromadzi własną kolekcję dzieł sztuki. Poukładany świat Oldmana zaczyna się nagle rozpadać, gdy w dniu swoich 63. urodzin dostaje telefoniczne zlecenie od tajemniczej młodej kobiety. Claire Ibbetson (Sylvia Hoeks), dziedziczka wielkiej fortuny, powierza mu sprzedaż zbioru rodzinnych antyków, ale nie zgadza się na osobiste spotkanie. Nowe obowiązki i fascynacja milionerką prowadzą Virgila do wspaniałych rezydencji w Rzymie, Wiedniu i Pradze.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje10 sierpnia 2016, 10:30,

Falko Show Iluzja Marionetki - Zakątek Kultury w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

10 sierpnia 2016 roku o godz. 10.30 zapraszamy na Falko Show Iluzja Marionetki, w ramach Zakątku Kultury. Miejsce: dziedziniec Przystanku Kultury, Pl. Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona. Uwaga: w przypadku deszczu impreza będzie się odbywała w sali widowiskowej. Grupy zorganizowane powyżej 10 osób proszone są o rezerwację . Kontakt: katarzyna.resiak@kulturalni.pl tel. 519 388 690.

FALKO SHOW ILUZJA MARIONETKI - ZAKĄTEK KULTURY W PIASECZNIE

FALKOSHOW. Iluzja marionetki - czas trwania: 45 minut; forma: widowisko marionetkowe; rodzaj: spektakl familijny, interaktywny Jak bardzo dokładnie marionetka jest w stanie oddać charakterystyczne ruchy światowych gwiazd estrady? Jest to możliwe tak idealnie, iż urzeczeni ruchem lalek na niciach widzowie nie odczuwają upływu czasu! Wielcy świata muzyki spotykają się w jednym miejscu: Michael Jackson, Tina Turner, Elvis Presley i inni poruszają się w rytm swoich przebojów dzięki zręcznej animacji Krzysztofa Falkowskiego. Iluzja pochłania! Aby jednak uczestnicy pokazu nie zapomnieli zupełnie o otaczającej ich rzeczywistości, w widowisko wplecione są warsztaty teatralne na temat teatru marionetkowego.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie