Informacje24 lipca 2015, 21:45,

Koneser w Kinie Plenerowym w Konstancinie-Jeziornie

24 lipca 2015 roku o godzinie 21:45 odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Kina Plenerowego w Konstancinie, podczas którego będzie można obejrzeć film Giuseppe Tornatore pt. Koneser. Projekcja filmowa odbędzie się w Amfiteatrze Parku Zdrojowego. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny!

Koneser w Kinie Plenerowym w Konstancinie-Jeziornie

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

Koneser – włoski melodramat z 2013 roku oparty na scenariuszu i reżyserii Giuseppe Tornatore. Film został wyprodukowany przez studio filmowe Warner Bros. Po śmierci rodziców Claire Ibbetson dziedziczy kolekcję dzieł sztuki o nieoszacowanej wartości. Dziewczyna zleca wycenę spadku panu Oldmanowi, szanowanemu właścicielowi domu aukcyjnego.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=8817&start=15
Informacje24 lipca 2015, 21:30,

Film Grand Budapest Hotel w Kinie Plenerowym Piaseczno

Kolejny pokaz filmowy w ramach Kina Plenerowego już 24 lipca 2015 roku o godzinie 21.30 na parkingu pomiędzy ul. Sierakowskiego a Zgoda w Piasecznie. Zapraszamy na film pt.: Grand Budapest Hotel.

Grand Budapest Hotel w Kinie Plenerowym Piaseczno

Grand Budapest Hotel – brytyjsko-niemiecki komediodramat z 2014 roku w reżyserii Wesa Andersona. Grand Budapest Hotel to film w reżyserii Wesa Andersona opowiada niezwykłe przygody ekscentrycznego portiera ze słynnego europejskiego hotelu w burzliwym okresie międzywojennym. Bohater uwikłany zostaje w aferę wokół kradzieży bezcennego renesansowego obrazu i walkę o przejęcie ogromnej fortuny rodzinnej.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=2843&start=255