Informacje22 sierpnia 2014, 20:00,

Koncert zespołu Stilo - Jazz na Rynku w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


22 sierpnia 2014 roku odbędzie się ostatni z trzech koncertów jazzowych organizowanych w wakacje na rynku miejskim. O godz. 20.00 zapraszamy wszystkich, którzy lubią dobrą muzykę o bogatej instrumentalistyce, na występ zespołu Stilo, polskiego zespołu muzycznego, grającego instrumentalną muzykę alternatywną z pogranicza etno, rocka i jazzu. Organizatorem wydarzenia jest Centrum Kultury w Piasecznie. Zapraszamy na koncert w ramach Jazz na Rynku.

Koncert zespołu Stilo - Jazz na Rynku w Piasecznie

Zespół Stilo powstał jesienią 1997 roku w Warszawie z inicjatywy gitarzysty i kompozytora Wojciecha Stasiaka. Do wiosny 1999 r. Stilo działało jako "trzyosobowy duet" - Stasiaka wspomagał najpierw kongista Grzegorz Urbaniak, a następnie skrzypaczka Sylwia Świątkowska. W ten sposób opracowywano partie do nagrywanego między latem 1998 r. a latem 1999 r. demo, zarejestrowanego w studiu OKO, działającym przy warszawskim Ośrodku Kultury Ochoty. Więcej informacji na stronie: http://stilospace.pl

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje23 sierpnia 2014, 17:00,

Brzydkie kaczątko w sali widowiskowej GOK w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza dzieci na przedstawienie teatralne pt.: Brzydkie kaczątko, w wykonaniu aktorów teatru Wariacja. Spektakl będzie można obejrzeć 23 sierpnia 2014 roku o godz. 17.00. Miejsce: Sala widowiskowa GOK, ul. J. Stępkowskiego 17 w Tarczynie. Wstęp wolny. Zapraszamy na spektakl Brzydkie kaczątko!

Brzydkie kaczątko w sali widowiskowej GOK w Tarczynie

Brzydkie kaczątko to bajka o odmienności. Różni jesteśmy z różnych powodów, może być to wzrost, kolor włosów, czy charakter. Ale inny nie znaczy gorszy! I to właśnie jest najważniejsza myśl tego spektaklu. Będą oczywiście wesołe sytuacje i dialogi, które są charakterystyczne dla Teatru Wariacja. Będą też lalki z ogromnych pomponów i dekoracja jak z obrazów Chełmońskiego. Ale jak zwykle najważniejsza będzie muzyka. Interaktywna bajka z muzyką z Jeziora Łabędziego P. Czajkowskiego.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie