Informacje15 stycznia 2013, 00:00,

Koncert zespołu ROXTA w Mykwie Piaseczno

Bar Mykwa Piaseczno serdecznie zaprasza mieszkańców na wieczór z zespołem ROXTA. Koncert odbędzie się w najbliższy piątek 18 stycznia 2013 roku o godz. 20.45. Bar Mykwa znajduje się w budynku przy ul. Zgoda 1a (przy parkingu, między Rynkiem a Parkiem) w Piasecznie. Wstęp wolny! Zapraszamy na piątkowy koncert zespołu Roxta w Mykwie.

KONCERT ZESPO£U ROXTA W MYKWIE PIASECZNO

ROXTA, czyli hard blues coon… Zespół powstał w 2000 w Warszawie z inicjatywy Roxty - gitara, vocals. Wkrótce do zespołu dołączył Mateyco - basista i perkusista Jeep. Rok później Munga zastępuje Jeepa. Po rozpadzie oryginalnego składu Roxta tworzy różne konfiguracje, lecz dopiero w 2011 następuje powrót do pierwotnego składu. Jeśli coś można dodać, to fakt, że warszafkowy ROXTA to wyjątkowy człowiek, wyjątkowy muzyk, prawdziwa osobowość sceny offu i nie tylko… na codzień spotykany w warszawskich klimatach Kliniki, Radio Luxemburg, Skład Butelek itp… Team Roxta - Mateyco to Rock`n`roll Animals - najgroźniejsze zwierzęta sceniczne w Polsce - znów atakują. Munga bębni po zakamarkach umysłu.

Koncerty zespołu Roxta to autentyczny żywiołowy blues, rock'n'rooll w chilloutowym wydaniu. Prezentują zdecydowanie własny repertuar wokalno-instrumentaly, choć często przepleciony piosenkami m.in. Muddy’ego Watersa, J.L.Hookera, The Rolling Stones, Claptona czy Hendrixa. Z premedytacją można zaznaczyć, że każdy grany przez band kawałek podbije maniaków gatunku. Więcej informacji na stronie internetowej: www.myspace.com/roxtahard
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje15 stycznia 2013, 00:00,

Konkurs kolęd i pastorałek w Konstancinie

Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP w Konstancinie-Jeziornie organizuje konkurs kolęd i pastorałek. W konkursie mogą wziąć udział placówki oświatowe, osoby indywidualne - w tym rodziny. Przesłuchania zaplanowano na 19 stycznia 2013 roku. Początek o godz. 9.30. Występ laureatów i wręczenie nagród odbędzie się dzień później, 20 stycznia 2013 roku po mszy św. o godz. 12.00 Honorowy patronat nad imprezą objęli: Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, agencja DEM'a Promotion Polska, Konstanciński Dom Kultury i proboszcz parafii św. Józefa w Konstancinie-Jeziornie. Zapraszamy na konkurs kolęd i pastorałek.

KONKURS KOLęD I PASTORA£EK W KONSTANCINIE-JEZIORNIE
autor/źródło: Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP w Konstancinie-Jeziornie - www.swjozef.net