Informacje10 lipca 2013, 00:00,

Koncert zespołu Pizza Driver w barze Mykwa

Bar Mykwa Piaseczno zaprasza mieszkańców na wieczór z zespołem PIZZA DRIVER COVER BAND. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 13 lipca 2013 roku o godz. 20.30. Bar Mykwa znajduje się w budynku przy ul. Zgoda 1a (przy parkingu, między Rynkiem a Parkiem) w Piasecznie. Wstęp wolny! Zapraszamy na koncert zespołu Pizza Driver w Mykwie.

KONCERT ZESPO£U PIZZA DRIVER W MYKWIE

Zespół PIZZA DRIVER COVER BAND składa się ze doświadczonych muzyków grających już jakiś czas w Warszwskich Pubów i klubach. Barwną postacią jest Adam Siemierzewicz który oryginalną barwą głosu śpiewa utwory min. Smokie, Brayan Adams, Eric Clapton. Zespół wykonuje covery lat 80 i 90 nawiązując do teraźniejszych czasów w muzyce.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje10 lipca 2013, 00:00,

FESTIWAL JAZZU TRADYCYJNEGO

Konstanciński Dom Kultury zaprasza mieszkańców na I FESTIWAL JAZZU TRADYCYJNEGO, który odbędzie się w najbliższy weekend 13-14 lipca 2013 roku od godz. 16.00 w Amfiteatrze w Parku Zdrojowym. Festiwal Jazzu Tradycyjnego poświęcony będzie pamięci Louisa Armstronga i będzie można na nim usłyszeć zespoły: Rondo Jazzman z Konstancina-Jeziorny, Leliwa Jazz Band z Tarnowa, Five o'clock Orchestra z Częstochowy, Dixi Company z Poznania, J.K.S. Band z Rzeszowa i Old Timers z Warszawy. Zapraszamy na Festiwal Jazzu.

FESTIWAL JAZZU TRADYCYJNEGO

JazzZdrój Festiwal w Konstancinie program:

13 lipca 2013 roku
16.00 - Rondo Jazzmen (Konstancin-Jeziorna)
17.30 - Leliwa Jazz Band (Tarnów)
19.00 - Five o'clock Orchestra (Częstochowa)
14 lipca 2013 roku
16.00 - Dixi Company (Poznań)
17.30 - J.K.S. Band (Rzeszów)
19.00 - Old Timers (Warszawa)
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno