Informacje8 lipca 2016, 23:00,

Koncert zespołu Ozzy Cover Band w barze Klimat Piaseczno

8 lipca 2016 roku w godzinach 23:00 - 1:00 odbędzie się koncert zespołu Ozzy Cover Band. Miejsce: bar Klimat ul. Zgoda 1a, Piaseczno. Koncert startuje tuż po zakończeniu seansu Piaseczyńskiego Kina Plenerowego, około godziny 23.00

Koncert Ozzy Cover Band w barze Klimat Piaseczno

Ozzy Cover Band - dwóch wyjątkowych gentlemanów, znanych jeszcze ze starych czasów knajp piaseczyńskich, wykona dla nas szlagiery polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. Od Perfectu, Dżemu i Lady Punk po rockowe i nie tylko ballady zagraniczne. Do potupania też coś się znajdzie, bo nie będzie to zwykły akustyczny koncert na dwie gitary. Niespodzianki na barze i niezapomniany klimat zapewniony! Przybywajcie tłumnie, bo będzie się działo.

Informacje11 lipca 2016, 08:00,

Zostań rodzicem zastępczym

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie jako organizator rodzinnej pieczy zastępczej poszukuje kandydatów na rodziny zastępcze niezawodowe oraz zawodowe pełniące funkcję pogotowia rodzinnego. Przewidywany termin szkolenia październik 2016 - styczeń 2017. Szkolenie jest bezpłatne. Skierowanie na szkolenie uzyskują kandydaci, którzy otrzymali wstępną akceptację Organizatora Rodzinnej Pieczy Zastępczej dokonaną na podstawie analizy sytuacji osobistej, rodzinnej i majątkowej oraz przeprowadzonych badań psychologiczno-pedagogicznych.

ZOSTAŃ RODZICEM ZASTĘPCZYM

Szczegółowe informacje udziela: