Informacje20 marca 2014, 00:00,

Koncert zespołu OUT OF TUNE w 8 Ball Club

8 Ball Club w Piasecznie zaprasza mieszkańców na koncert zespołu OUT OF TUNE, który odbędzie się w najbliższą sobotę 22 marca 2014 roku, start po godzinie 21.00. 8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl Zapraszamy na koncert!

OUT OF TUNE

OUT OF TUNE to grupa znajomych która gra ze sobą od niedawna. Znamy się głównie z tej samej szkoły. Gramy szeroko pojętego rocka, Zajmujemy się głównie coverami i taki rodzaj muzyki proponujemy. Zespół pod inną nazwą grał już koncert w Piasecznie, na festiwalu książki. Skład zespołu: Maks Woźniak - gitara elektryczna, Mateusz Szewczuk - gitara elektryczna, Stasiek Nietrzebka - gitara basowa, Mateusz Miksa – Perkusja, Sylwia Krzyszczak – Wokal, Agata Matulka – woka,l Piotr Borowski – wokal. Fanpage: facebook.com/Out-Of-Tune

autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje20 marca 2014, 00:00,

Wystawa fotograficzna - Góra Kalwaria, miasto zbudowane na planie krzyża

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej Justyny Kamińskiej i Adama Marchockiego pt.: Góra Kalwaria, miasto zbudowane na planie krzyża. Wernisaż odbędzie się 22 marca 2014 roku o godz. 18.00. Miejsce: nowa siedziba Ośrodka Kultury przy ul. Por. Jana Białka 9 w Górze Kalwarii. Wstęp wolny. Zapraszamy na wystawę.

Wystawa fotograficzna - Góra Kalwaria, miasto zbudowane na planie krzyża

Podczas wystawy będzie można obejrzeć fotografie aktualne, archiwalne, stare plany, ryciny i instalacje. Refleksje o życiu i przemijaniu w fotograficznej opowieści Justyny Kamińskiej - fotografa oraz Adama Marchockiego - emerytowanego lekarza, właściciela kolekcji zdjęć dawnej Góry Kalwarii i pasjonata fotografii.

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis informacyjny gminy Góra Kalwaria