Informacje5 listopada 2010, 00:00,

Koncert zespołu McGyver Band w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club w Piasecznie, serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców, na koncert Zespołu McGyver Band. Koncert odbędzie się w sobotę 6 listopada 2010 roku, start o godzinie 21.00. Wstęp 5 złotych. Zespół McGyver Band występuje w składzie Robert Krzyżaniak - perkusja wokal, Wiesław Gąsiar - gitara basowa wokal, Robert Gołaszewski - gitara instrumenty klawiszowe wokal, Adam Siemierzewicz - gitara wokal.

MCGYVER BAND

Wszystko w McGyver Band zaczęło się w 1995 r. Spotkali się przypadkiem na jakimś koncercie. Czterech doświadczonych muzyków, z których każdy latami doskonalił swoje umiejętności na kontraktach zagranicznych, po wspólnych naradach i próbach postanowiło połączyć swoje muzyczne losy i założyć zespół o nazwie "Mc Gyver Band". Nie musieli długo czekać, aby przekonać się o słuszności tej decyzji. Skład zespołu McGyver Band: Robert Krzyżaniak - perkusja / wokal, Wiesław Gąsiar - gitara basowa / wokal, Robert Gołaszewski - gitara / instrumenty klawiszowe / wokal, Adam Siemierzewicz - gitara / wokal. Więcej informacji na stronie internetowej: www.mcgyverband.pl

8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na koncert McGyver Band.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje4 listopada 2010, 00:00,

Nasz Sport i Kultura - siódmy numer gazety dostępny online

Dzięki uprzejmości Roberta z zespołu redakcyjnego, otrzymałem najnowszy i zarazem szósty numer bezpłatnego tygodnika Nasz Sport i Kultura. Jeżeli ktoś z Was, nie miał jeszcze w rękach nowego wydania gazety Nasz Sport i Kultura, to zachęcam do pobrania jej w formacie PDF: Nasz Sport i Kultura nr 7 (3,02 MB). Zapraszam również na forum mieszkańców, na którym jest wątek dotyczący tygodnika: NASZ SPORT I KULTURA. życzymy miłej lektury.

NASZ SPORT I KULTURA - BEZP£ATNY TYGODNIK PIASECZYńSKI
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno