Informacje30 marca 2011, 00:00,

Koncert zespołu LAS MUCHOS w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club Piaseczno zaprasza mieszkańców, na wieczór z piaseczyńskim triem LAS MUCHOS grającym w składzie: Brunon Nonek Niewiński - gitara akustyczna, śpiew; Krzysiek Rukat - gitara akustyczna, śpiew; Paweł Malciejczyk - piano. Informacje o zespole Las Muchos, możecie znaleźć na stronie internetowej: www.lasmuchos.pl

Koncert zespołu Las Muchos

Koncert odbędzie się w sobotę 2 kwietnia 2011 roku, start o godzinie 21.00. Wejście 5 zł. 8 Ball Club znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was do klubu bilardowego 8 Ball Club.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje31 marca 2011, 00:00,

KONCERT POEZJI ŚPIEWANEJ DLA JANA PAW£A II

Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, Ksiądz Proboszcz parafii pw. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej, oraz Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola serdecznie zaprasza mieszkańców na Koncert Poezji Śpiewanej: ZIELONY KSIężYC, z okazji Dziękczynnej Mszy Św. za życie i posługę Jana Pawła II. Kontakt odbędzie się w rocznicę śmierci Jana Pawła II - 2 kwietnia 2011 roku, po wieczornej Dziękczynnej Mszy Świętej o godz. 19.00. Miejsce: Kościół pw. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej.

KONCERT POEZJI ŚPIEWANEJ DLA JANA PAW£A II

Koncert Poezji Śpiewanej odbędzie się w wykonaniu: Grzegorza Machowskiego, Jacka Mazurkiewicza i Magdaleny Sylwii Choryło. Jedna z legend trójmiejskiej poezji śpiewanej Grzegorz Marchowski oraz poetka, scenarzystka, autorka tekstów piosenek Grażyna Orlińska. Artyści zaprezentują poetycki koncert pt. Zielony Księżyc. Piosenki Marchowskiego to nastrojowe ballady o miłości, życiu i śmierci. Jego utwory często goszczą w radiowych programach poświęconych piosence literackiej m.in. Gitarą i piórem, czy Salonie artystycznym. Z kolei najbliższa Orlińskiej jest piosenka aktorska i poetycka. Spod jejpióra wyszły m.in. Chałupy welcome to (Zbigniew Wodecki), Nie bój się żyć (Halina Frąckowiak), Czas na miłość (Ewa Bem), czy Mały gigant (Maryla Rodowicz). Autorka pisała także teksty do spektakli w warszawskim Teatrze Syrena oraz w Teatrze im. S. Jaracza w Olsztynie. W swoim dorobku artystycznym reportaż Sopocki lubczyk w Radiu Gdańsk realizowany przez Hannę Wilczyńską-Toczko. Grażyna Orlińska chętnie pisze dla dzieci, jest autorką piosenek m.in. do programu telewizyjnego 5-10-15.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola