Informacje12 lutego 2010, 00:00,

Koncert zespołu LAS MUCHOS w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club Piaseczno zaprasza mieszkańców, na wieczór z piaseczyńskim triem LAS MUCHOS grającym w składzie: Brunon Nonek Niewiński - gitara akustyczna, śpiew i gadulstwo; Krzysiek Rukat - gitara akustyczna, śpiew, piękne dźwięki i urok osobisty; Piotr Mele Maleszyk – gitara basowa i wulkan pozytywnej energii; Podczas koncertu usłyszycie covery polskie i zagraniczne przetrawione przez akustyczny skład zespołu. Grając zahaczą o różne gatunki: rock, blues, country, reggae i folk - szeroko pojęty.

Koncert zespołu Las Muchos w 8 Ball Club Piaseczno

Koncert odbędzie się w sobotę 13 lutego 2010 roku, start o godzinie 20.30. Wejście za darmo. 8 Ball Club znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was do muzycznego świata pod "przewodem" klubu bilardowego 8 Ball Club w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje12 lutego 2010, 00:00,

Wyniki konkursu fotograficznego - zima w czerni i bieli

10 lutego 2010 roku, zakończyło się głosowanie w drugim konkursie fotograficznym tematycznym: ZIMA W CZERNI I BIELI. Spośród 15 zdjęć, które zostały nadesłane na konkurs, mieszkańcy udzielający się na forum powiatu piaseczyńskiego, wybrali 3 najciekawsze zdjęcia. Serdecznie gratulujemy Darkowi, a także Wojtkowi i Adamowi, których zdjęcia zostały wyróżnione w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia:

MIEJSCE 1
Autor: daro (Darek)

MIEJSCE 2
Autor: photozoner (Wojtek)

MIEJSCE 3
Autor: adamp (Adam)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, można zapoznać się wątku konkursowym: zima w czerni i bieli. Jednocześnie informuję, że obecnie rozpoczęło się głosowanie w drugim konkursie fotograficznym, który jest organizowany na łamach forum mieszkańców: ZDJęCIE MIESI¡CA LUTY 2010. Zachęcam mieszkańców do przyłączenia się do konkursów fotograficznych i nadsyłania swoich zdjęć, na kolejne edycji konkursów, które będą organizowane na naszym forum.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy: