Informacje6 października 2017, 17:00,

Koncert zespołu JZB w Piasecznie

6 października 2017 roku w sali Domu Kultury w Piasecznie, odbędzie się koncert zespołu JZB (Jęki z Białołęki). Bilety w cenie 10 zł, do nabycia w kasie biletowej Domu Kultury w dniu koncertu w godz. 18:00 – 19:00. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00.

KONCERT ZESPOŁU JZB W PIASECZNIE

JZB Jęki z Białołęki - w ten dość nietypowy sposób grupa kumpli postanowiła nazwać swoją garażową kapelę. Razem grają od 2010 roku świetnie się przy tym bawiąc. Choć żaden z nich nie ma wykształcenia muzycznego, rock’n’roll tkwi im głęboko w sercu. Najlepiej czują się w klimatach rockowych, bo na takiej muzyce się wychowali i takie nuty grają im w sercu. Nie oznacza to, że nie mają w swoim repertuarze ballad czy kawałków z zupełnie innych gatunków. - Ostro pracujemy nad tym, aby nasz charakterystyczny własny materiał zaistniał w świadomości słuchacza - deklarują. Skład zespołu JZB: Mick & Adam - wokal; Radek & Paweł - gitary; Daniel - klawisze; Kuba - perkusja; Kuba Młody - gitara basowa. https://www.facebook.com/jekizbialoleki

Informacje1 października 2017, 08:00,

W te i wewte Pospaceruj po Józefosławiu i Julianowie

1 października 2017 roku o godz. 11.00 odbędzie się spacer po Józefosławiu i Julianowie pn.: W te i wewte. Wyrusz na spacer z lokalnym przewodnikiem. Spacery trwają do 1,5 godziny. Zbiórka pod biblioteką w Józefosławiu. Spacery organizowane w ramach projektu „Spacerkiem po Józefosławiu i Julianowie” przez grupę nieformalną „Owl Stories” we współpracy z głównym partnerem Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Piaseczno – Filia w Józefosławiu, dofinansowany ze środków Programu „Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – Mazowsze Lokalnie” realizowanego przez Fundację Fundusz Współpracy, Stowarzyszenie BORIS oraz Stowarzyszenie Europa i My.

W TE I WEWTE POSPACERUJ PO JÓZEFOSŁAWIU I JULIANOWIE