Informacje22 lipca 2016, 21:00,

Koncert zespołu ICH TROJE

Zapraszamy na widowiskowy koncert zespołu ICH TROJE w składzie: Michał Wiśniewski, Jacek Łągwa i Marta Milan, który odbędzie się w piątek 22 lipca 2016 roku o godz. 21.00 na terenie zielonym przed Urzędem Gminy (ul. GRN 60 w Lesznowoli). Wstęp wolny.

KONCERT ZESPOŁU ICH TROJE

Organizatorzy koncertu: Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, Zespół Obsługi Placówek Oświatowych w Lesznowoli Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Zapraszamy!

Informacje19 lipca 2016, 10:30,

Bajki na poduchach Zakątek z książką

Centrum Kultury wraz z Biblioteką Publiczną zaprasza wszystkie maluchy na słuchanie czytanych bajek oraz zabawy z zagadkami literackimi. Bajki na poduchach będzie można posłuchać 19 lipca 2016 roku o godz. 10.30 Miejsce: Przystanek Kultura w Piasecznie. Zapraszamy najmłodszych na spotkania z bajką, przedstawieniem, książką lub animacją!

BAJKI NA PODUCHACH ZAKĄTEK Z KSIĄŻKĄ

Gościć będą u nas wspaniali artyści, którzy od wielu lat pracują z dziećmi. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona. Uwaga: w przypadku deszczu impreza będzie się odbywała w sali widowiskowej. Grupy zorganizowane powyżej 10 osób proszone są o rezerwację . Kontakt: katarzyna.resiak@kulturalni.pl tel. 519 388 690. Odwiedź Zakątek z książką.

BAJKI NA PODUCHACH ZAKĄTEK Z KSIĄŻKĄ