Informacje25 czerwca 2008, 00:00,

Koncert zespołu Gramofunk w Kinie Uciecha Góra Kalwaria

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria zaprasza na koncert zespołu GRAMOFUNK, który odbędzie się w ramach cyklu koncertów pod tytułem MUZYCZNE PI¡TKI w Górze Kalwarii. Już w najbliższy piątek 27 czerwca 2008 roku, o godzinie 20:00 na scenie Kina Uciecha, będzie można posłuchać zespołu Gramofunk. Wstęp tylko 5 złotych. Przyjdź na piątkowy koncert zespołu GRAMOFUNK. ¬ródło informacji o piątkowym koncercie Gramofunk: www.gorakalwaria.net (współpracują z nami).

GRAMOFUNK

GRAMOFUNK (disco-funky) to energiczna mieszanka tego co najlepsze: funku, disco, jazzu i tanecznej zabawy. Charakterystyczną cechą muzyki Gramofunk'u jest ciągłe przebywanie pomiędzy starym, sprawdzonym stylem muzyki lat 70, a futurystycznymi eksperymentami z brzmieniem. Momentami bliżej jednego bieguna kontinuum muzycznego, odbija się w stronę drugiego, by gdzieś pomiędzy spotkać się ze współczesną muzyką klubową. Całość udekorowana silną grą rozbujanej, trójosobowej sekcji dętej, szalonymi solami i krótko mówiąc dźwiękową pasją. GRAMOFUNK koncertuje w składzie: Kasia (wokal), Maciek (bas), Marcin (perkusja), Przemek (gitara), Mariusz (gitara), Kuba (klawisze) oraz sekcja dęta: Filip (trąbka), Daniel (saksofon tenorowy), Andrzej (puzon). Zapraszamy na koncert Gramofunk w Górze Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje25 czerwca 2008, 00:00,

Piaseczno - w lipcu 2 dniowe utrudnienia w poborze wody

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno www.piaseczno.eu poinformował, że w związku z planowanym na dzień 9 i 10 lipca 2008 roku włączeniem pompowni wodociągowej przy ul. Raszyńskiej, mogą nastąpić spadki ciśnienia wody w sieci wodociągowej na terenie miasta Piaseczna do braku wody włącznie. Wykonawca zobowiązuje się do szybkiego i sprawnego przełączenia pompowni, a eksploatator zapewni awaryjny dowóz wody beczkowozami. Szczegółowe informacje dotyczące ewentualnych braków wody zostaną podane w dniu 2 lipca 2008 roku, czyli na tydzień przed planowanym przełączeniem. Uruchomienie nowej pompowni pozwoli na zwiększenie ciśnienia w sieci wodociągowej i zapewni stały, równomierny dopływ wody do wszystkich odbiorców.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno