Informacje26 lutego 2013, 00:00,

Koncert zespołu Delirium w Szarej Eminencji

Restauracja Szara Eminencja zaprasza mieszkańców na koncert zespołu Delirium. Koncert odbędzie się w najbliższy piątek 1 marca 2013 roku o godz. 21.00 (wstęp od 20:00). Ważne informacja: między godz. 19:00 a 20:00 restauracja będzie nieczynna (przygotowanie sali). Nie obowiązuje rezerwacja biletów i miejsc. Wstęp 10 zł. Bilety są do kupienia w barze Szarej Eminencji. Szara Eminencja znajduje się przy ul. Sienkiewicza 11 (stare kino) w Piasecznie.

KONCERT ZESPO£U DELIRIUM W SZAREJ EMINENCJI

Jak dotąd w Szarej Eminencji występy muzyczne były raczej stonowane - tak, żeby przypadkiem nikt nie narzekał, że nie słyszy własnych myśli. Tym razem będzie głośno i rytmicznie. Tak więc 1. marca zerwijcie krawaty, odkurzcie stare bandany, potargajcie włosy, porwijcie jeansy, załóżcie niewyprasowane koszule i zapraszamy na koncert Delirium.

Delirium, jak mówią sami artyści, to przede wszystkim gatunek muzyki, który łączy pozornie skrajne elementy w energetyzującą całość. Delirium udowadnia, że wrocku, funku i bluesie nie wszystko jeszcze zostało zagrane, a nasze inspiracje jazzem zupełnie odmieniają dotychczasowe oblicze tej muzyki. Zespół Delirium wystąpi w pełnym w składzie: Paweł Borowski - wokal, £ukasz Ostrowski - gitara basowa, Tomek Zarębski - perkusja, Aleksy Drywień - gitara elektryczna, Maks Wiernicki - klawisze. Zapraszamy na koncert Delirium.

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje24 lutego 2013, 00:00,

Wielkanocne konkursy na palmę, pisankę, mazurek i babę wielkanocną w Piasecznie

Muzeum Regionalne w Piasecznie oraz Centrum Kultury serdecznie zapraszają dzieci, młodzież a także osoby dorosłe do udziału w konkursach wielkanocnych. Ogłoszone zostały następujące tematy konkursowe: na rodzinną palmę wielkanocną, na rodzinną pisankę wielkanocną oraz na babę i mazurek wielkanocny. Terminy składania konkursowych prac mijają: dla palm i pisanek: 15 marca 2013 roku, natomiast dla bab i mazurków: 24 marca.

WIELKANOCNE KONKURSY NA PALMę, PISANKę, MAZUREK I BABę WIELKANOCN¡

Rozstrzygnięcie konkursów, prezentacja prac konkursowych oraz wręczenie nagród odbędzie się podczas Kiermaszu Wielkanocnego 24 marca 2013 roku na Pl. Piłsudskiego (Rynek) w Piasecznie. Wszystkie zainteresowane osoby, zachęcamy do zapoznania się z regulaminami konkursów:
- konkurs wielkanocny na babę i mazurek wielkanocny
- konkurs wielkanocny na pisankę
- konkurs wielkanocny na palmę
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno