Informacje26 lutego 2013, 00:00,

Koncert zespołu Delirium w Szarej Eminencji

Restauracja Szara Eminencja zaprasza mieszkańców na koncert zespołu Delirium. Koncert odbędzie się w najbliższy piątek 1 marca 2013 roku o godz. 21.00 (wstęp od 20:00). Ważne informacja: między godz. 19:00 a 20:00 restauracja będzie nieczynna (przygotowanie sali). Nie obowiązuje rezerwacja biletów i miejsc. Wstęp 10 zł. Bilety są do kupienia w barze Szarej Eminencji. Szara Eminencja znajduje się przy ul. Sienkiewicza 11 (stare kino) w Piasecznie.

KONCERT ZESPO£U DELIRIUM W SZAREJ EMINENCJI

Jak dotąd w Szarej Eminencji występy muzyczne były raczej stonowane - tak, żeby przypadkiem nikt nie narzekał, że nie słyszy własnych myśli. Tym razem będzie głośno i rytmicznie. Tak więc 1. marca zerwijcie krawaty, odkurzcie stare bandany, potargajcie włosy, porwijcie jeansy, załóżcie niewyprasowane koszule i zapraszamy na koncert Delirium.

Delirium, jak mówią sami artyści, to przede wszystkim gatunek muzyki, który łączy pozornie skrajne elementy w energetyzującą całość. Delirium udowadnia, że wrocku, funku i bluesie nie wszystko jeszcze zostało zagrane, a nasze inspiracje jazzem zupełnie odmieniają dotychczasowe oblicze tej muzyki. Zespół Delirium wystąpi w pełnym w składzie: Paweł Borowski - wokal, £ukasz Ostrowski - gitara basowa, Tomek Zarębski - perkusja, Aleksy Drywień - gitara elektryczna, Maks Wiernicki - klawisze. Zapraszamy na koncert Delirium.

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje24 lutego 2013, 00:00,

GIMNASTYKA DLA SENIORA W PIASECZNIE

Przystanek Kultura w Piasecznie zaprasza Seniorów na pokazowe, bezpłatne zajęcia ruchowe, które odbędą się 25 lutego 2013 roku o godz. 11.00. Podczas zajęć, będzie można spróbować swoich sił na gimnastyce, a godzinę później rozpoczną się pokazowe zajęcia taneczne. Chętni do uczestniczenia w zajęciach pod hasłem "Aktywni i sprawni po 50-tce" lub "Pokonaj ograniczenia po 50-tce" będą spotykać się dwa razy w tygodniu i ćwiczyć przez godzinę. Koszt takiej gimnastyki to 55 zł/miesiąc.

GIMNASTYKA DLA SENIORA W PIASECZNIE

Zainteresowanych zajęciami tanecznymi zapraszamy natomiast na spotkania w cyklu 1 raz w tygodniu po godzinie. Koszt takich zajęć to 65 zł/miesiąc. Bliższe informacje i zapisy w recepcji Przystanku Kultura przy Pl. Piłsudskiego 9, tel. 22 716 79 62. Liczba miejsc ograniczona.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno