Informacje12 lutego 2016, 20:30,

Koncert zespołu Autobahn


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


12 lutego 2016 roku o godz. 20.30 zapraszamy do Centrum Kultury na koncert zespołu AUTOBAHN. Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Wstęp: 5 zł.

KONCERT ZESPOŁU AUTOBAHN

Autobahn to grupa muzyków poruszających się w stylistyce indie/electro. Po ustabilizowaniu około 2 lat temu składu członkowie Autobahn zaczęli ubierać w formę dotychczasowe, porozrzucane w czasie pomysły muzyczne, co zaowocowało przygotowaniem kilkunastu autorskich utworów. W dniu koncertu premierę będzie miała pierwsza płyta zespołu zatytułowana „Trip” (do kupienia na koncercie). Jeżeli drogi widzu/słuchaczu interesują Cię takie zespoły jak Foals, Massive Attack, Depeche Mode, Sigur Ros, Interpol, Editors, The xx, Prodigy, nie zawiedziesz się tym koncertem. Skład zespołu: Joka Kabić – wokal, gitara; Kapka – gitara; Chorwath – keybords, wokal, gitara, Lubosz – bas; Młodula – perkusja.

 

 

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje12 lutego 2016, 18:00,

Spotkanie z Katarzyną Bosacką


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza 12 lutego 2016 roku o godz. 18:00 na spotkanie ze znaną dziennikarką i autorka wielu publikacji na temat zdrowia i urody Panią Katarzyną Bosacką. Miejsce: Biblioteka przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny.

Spotkanie z Katarzyną Bosacką w Piasecznie

Katarzyna Bosacka - dziennikarka prasowa i telewizyjna, autorka publikacji na temat zdrowia, urody, nauki, medycyny, wychowania dzieci. Szefowa działu urody i zdrowia w „Wysokich Obcasach”, sobotnim dodatku dla kobiet do „Gazety Wyborczej”. W redakcji pracowała od 1996 roku, w „Wysokich Obcasach” od 1998 roku, czyli od początku ich istnienia do roku 2011. Z wykształcenia jest polonistką[1]. Wspólnie z dr n. med. Marią Noszczyk, dermatologiem i kosmetologiem, jest autorką książki Cena urody. Jest także jedną z autorek książki Jestem mamą, opisującej doświadczenia dziennikarek i aktorek związane z macierzyństwem. W latach 2006-2008 wspólnie z Klaudią Carlos prowadziła program Salon piękności w TVN Style, poświęcony pielęgnacji skóry, kosmetykom, zdrowemu trybowi życia i zagadnieniom zdrowotnym oraz konsumenckim. W latach 2007-2010 była korespondentką „Wysokich Obcasów” w Waszyngtonie. Od września 2010 roku pisze i prowadzi w telewizji TVN Style program konsumencki „Wiem, co jem i wiem, co kupuję”. W tej samej stacji prowadziła wiosną 2013 roku program „O matko!”. Jest laureatką m.in. przyznawanego dziennikarzom naukowym Kryształowego Pióra za najlepszy w 2011 roku materiał dziennikarski poświęcony profilaktyce nadciśnienia i chorób serca. W 2012 roku otrzymała główną nagrodę Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w konkursie „Libertas et Auxilium” za najlepszy program poświęcony ochronie konsumentów. W maju 2014 roku otrzymała również nagrodę ogólnopolskiego miesięcznika ekologicznego Ekonatura: Laur Ekoprzyjaźni 2013 dla osoby indywidualnej za wybitne zasługi na rzecz edukacji ekologicznej i prozdrowotnej w Polsce.

Przeczytaj też: Poznaj sploty piaseczyńskich historii

Katarzyna Bosacka

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie