Informacje30 listopada 2018, 18:00,

Koncert zespołu AFEKT w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


30 listopada 2018 roku w godz. 19.00-22.00 zapraszamy na koncert zespołu „AFEKT”. Wystąpią: Wokal: Jakub Rutkowski, Gitary: Kuba Chojnacki, Patryk Zwierzyński, Gitara basowa: Mateusz Grzybicki, Perkusja: Ignacy Zieliński. Miejsce: Kuźnia Rocka Piaseczno ul. 17 stycznia 4. Bilety w cenie 5 zł. Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy.

 Koncert zespołu AFEKT w Piasecznie

Afekt – zespół z Piaseczna. Poznali się w gimnazjum. Połączyło ich mocne rockowe brzmienie. W ostatnich dniach września wypuścili swoją EP-kę – „Rysy”, na którą złożyły się autorskie kawałki: „Nie jestem stąd”, „Podróż”, „Romeo i Julia” i „Bieg”. 

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje1 grudnia 2018, 10:00,

Polscy artyści: Jan Matejko w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

1 grudnia 2018 roku w godz. 11.00-12.00 zapraszamy na spotkanie w ramach cyklu Sztuczki ze sztuką – polscy artyści: Jan Matejko. Spotkanie odbędzie się w Przystanku Kultura przy pl. Piłsudskiego 9 w Piasecznie.

POLSCY ARTYŚCI: JAN MATEJKO W PIASECZNIE

Sztuczki ze sztuką” to cykl zajęć dla dzieci w wieku 6-12 lat, podczas których przybliżamy zagadnienia związane ze sztuką. Na spotkaniach dzieci poznają tajemnice artystycznych pracowni, pory roku ukryte w dziełach sztuki, odkrywają świat niezwykłych malarzy, rzeźbiarzy i architektów.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie