Informacje25 czerwca 2013, 00:00,

KONCERT ZESPO£U PIZZA DRIVER W PUB 99


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Pub 99 w Zalesiu Górnym zaprasza mieszkańców na wieczór z zespołem PIZZA DRIVER COVER BAND. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 29 czerwca 2013 roku o godz. 21.00. Lokal Pub 99 znajduje się przy ul. Pionierów 10/12 w Zalesiu Górnym. Wstęp wolny! Zapraszamy na koncert zespołu Pizza Driver w Pubie 99 Zalesie Górne.

KONCERT ZESPO£U PIZZA DRIVER W PUB 99

Zespół PIZZA DRIVER COVER BAND składa się ze doświadczonych muzyków grających już jakiś czas w Warszwskich Pubów i klubach. Barwną postacią jest Adam Siemierzewicz który oryginalną barwą głosu śpiewa utwory min. Smokie, Brayan Adams, Eric Clapton. Zespół wykonuje covery lat 80 i 90 nawiązując do teraźniejszych czasów w muzyce.

PIZZA DRIVER W PUB 99
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje25 czerwca 2013, 00:00,

Housepital Festiwal - DJ Martin Rosa, Cast Away, DJ Alexis, Paul R, Emgee Seven, Art Nou, DJ Slim


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

29 czerwca 2013 roku zapraszamy na festival plenerowy HOUSEPITAL, który odbędzie się na Rynku w Piasecznie. Od godziny 16.00 będzie dla Was grało siedmioro Dj'i: DJ Martin Rosa, Cast Away, DJ Alexis, Paul R, Emgee Seven, Art Nou, DJ Slim, którzy mają dużo do zaoferowania i będą chcieli pokazać na co ich stać. Sobotni Housepital Festival będzie podsumowaniem i o wiele większą skalą wszystkich poprzednich edycji - będzie na niej grać każdy, kto grał wcześniej. Cała kadra Dj'ska Housepital'u! Pomysłodawcą festiwalu sfinansowanego przez Gminę Piaseczno jest piaseczyński propagator muzyki House DJ Martin Rosa, który do projektu zaprosił swoich przyjaciół. Zapraszamy na House'owy festival!

HOUSEPITAL FESTIWAL W PIASECZNIE - DJ MARTIN ROSA, CAST AWAY, DJ ALEXIS, PAUL R, EMGEE SEVEN, ART NOU, DJ SLIM

Oficjalny TIME TABLE sobotniego Housepital Festivalu:
16:00 - 16:45 ART NOU
16:45 - 17:30 SLIM
17:30 - 18:15 EMGEE SEVEN
18:15 - 19:00 PAUL R
19:00 - 20:00 ALEXIS
20:00 - 21:00 CAST AWAY
21:00 - 22:00 MARTIN ROSA

Martin Rosa Dj urodzony 13 czerwca 1991 roku, od zawsze zamieszkały i związany z Piasecznem. Pomysłodawca i inicjator projektu Housepital. Organizator i prowadzący wiele różnego rodzaju imprez. W roku akademickim student ostatniego roku Akademii Filmu i Telewizji na kierunku realizacja dźwięku, z którym wiąże przyszłe życie. Swoją muzykę kieruje głównie do ludzi młodych, jego specjalizacją są dźwięki Progressive House, Electro House i Dirty Dutch. Kiedyś zafascynowany muzyką Hip Hop'owa, jednak po ustabilizowaniu gustów, od 2006 roku w jego sercu można głównie znaleźć muzykę klubową. W najbliższej przyszłości planuje dalej prowadzić i rozwijać wydarzenie Housepital i otworzyć prywatne studio nagrań. https://www.facebook.com/martinrosadj

Cast Away Pochodzący z Bolesławca, 20 letni producent, rozpoczął swoją podróż po świecie muzyki już w wieku 6 lat, kiedy na swoje urodziny dostał pierwszy syntezator. Jak każde, ambitne dziecko, zaczął eksperymentować z instrumentem, natomiast już 2 lata później, odkrył prosty program do aranżacji - eJay i od tego czasu, cała historia z elektroniczną muzyką się zaczyna. Przemierzając długą drogę po świecie przeróżnych elektronicznych brzmień, od najprzyjemniejszych do najcięższych, ustosunkował swe gusta i ostatecznie, stworzył swoje artystyczne alter ego - Cast Away, produkując Progressive House z elementami muzyki Trance, dodatkowo wzbogacając brzmienie o prawdziwe instrumenty akustyczne, która z pewnością potrafi niewiarygodnie oczarować słuchacza. jego pierwsza EP'ka, pod tytułem "Departure Lounge / Rainbow Above Skies", została wydana przez Polski imprint - Soundwaves. Dziś, jego produkcje są wydawane przez uznane w środowisku muzyki Trance labele, takie jak LW Recordings, Inov8 Recordings czy Alter Ego Music. Do 2011 prowadzi swoją własną wytwórnię Terminal Music, wraz z dwoma przyjaciółmi, tj. - Controlwerk (Kuba Heliński) oraz Reiklavik (Bartek Szczurek), która na swoim koncie posiada już wielke sukcesy i uznanie najlepszych artystów i DJ'i w tym fachu. Jego produkcje były wspierane między innymi przez takich artystów jak Dash Berlin, Gabriel Batz, Jaytech, Martin Roth, Matt Darey, LTN, The Blizzard, Mark Pledger,The Flyers & Mike Sonar. https://www.facebook.com/castawayofficial?fref=ts

Dj Alexis Urodzona 17 września 1991 roku. Jej przygodę z graniem rozpoczął przypadek, który szybko przerodził się w pełną emocji przygodę. Od zawsze jej serce zarezerwowane było dla muzyki. Ciągle jeszcze poszukuje swojego ostatecznego brzmienia, ale już teraz Electro House jest najbliższy jej zmysłom. Dotychczas grywała na imprezach okolicznościowych na terenie Piaseczna i okolic. W przyszłości swoim graniem chciałaby rozkręcać imprezy w klubach całej w Polsce. https://www.facebook.com/dj.alexis.fanpage?ref=ts&fref=ts

HOUSEPITAL FESTIWAL W PIASECZNIE - DJ MARTIN ROSA, CAST AWAY, DJ ALEXIS, PAUL R, EMGEE SEVEN, ART NOU, DJ SLIM

Paul R muzyką zafascynowany od czasu, kiedy na piąte urodziny (1992) dostał od DJ'a Bogdana Fabiańskiego pierwszą płytę z muzyką dance. Setki godzin spędzone z magnetofonem podpiętym pod satelitę zapisując nowości z VIVY, zaowocowały zainstalowaniem na PC programu eJay (1998). Chęć zrobienia czegoś więcej niż tylko świadomego słuchania muzyki klubowej spowodowała nieustanne próby nagrywania i modyfikacji dźwięku. Przeżyty epizod z FL Studio (2001) pozwolił w konsekwencji zbliżyć się do obsługi takich programów, jak Logic i Ableton (obecnie). Efekty można poznać na portalu Soundcloud. Uzyskał licencje DJ (2006). Grywał m.in w Hybrydach, Space, Restauracji Gesslera oraz w nieistniejących już miejscach, jak Piekarnia czy Klub Kino w Piasecznie. Jego ulubione style to electro i vocal house.

Emgee Seven Mateusz Gwiazda, dwudziestoletni Dj i producent muzyczny pochodzący z Kadzidła. Tworzy, aranżuje, komponuje, miksuje od 2007 roku. Od początku pracował na programie Propellerhead Reason, z biegiem czasu rozbudował swój setup i wzbogacił go w inne aplikacje do kreowania brzmienia, edycji dźwięku (takimi jak choćby Sony Sound Forge , Arturia V Minimoog). Kształtuje swoją wyobraźnię muzyczną sięgając po różne gatunki muzyczne: tech house, progressive house, electro house, dubstep, drum'n'bass i in. Od 5 lat mieszka w Warszawie. Na rok objął rezydenturę w Deseo Club, gdzie szlifował swoje umiejętności. Grywał gościnnie w Tabu, K8, Number One i in. Ceni profesjonalizm, dlatego podjął studia w Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie na kierunku Realizacja Dźwięku. Na warszawskich Bielanach posiada prywatne studio, gdzie tworzy i jednocześnie rozwija swoją pasję do muzyki.

Art NouOd młodzieńczych lat interesuje się muzyką, męcząc sąsiadów głośną muzyką i rozkręcając każdy sprzęt audio. Jako nastolatek zainteresował się muzyką klubową jako bywalec wielu imprez. Czas zrobić coś dla siebie - i tu rozpoczyna się zabawa w DJkę. Początki to housowe imprezy w warszawskich klubach, późnej wspólny kolektyw Play IT Sounds i cykl wielu imprez Electribe Me gdzie królował Tech House i Electro. Rozwija się muzycznie zgłębiając świat Techno oraz Tech House, chce dać innym radość zabawy.


Dj Slim (Rafał Marczak) urodził się 12 czerwca 1981 roku. Muzyką interesuje się od najmłodszych lat. W 2007 roku stawiał pierwsze kroki za konsolą, grając w klubach w Piasecznie, w Warszawie i w Warce. Ulubiony rodzaj muzyki jaki gra to: House, Tech House, Progressive House. Muzyka daj mu wiele radości i tą radość chce przekazać Wam grając swoje sety.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie