Informacje25 czerwca 2013, 00:00,

KONCERT ZESPO£U PIZZA DRIVER W PUB 99

Pub 99 w Zalesiu Górnym zaprasza mieszkańców na wieczór z zespołem PIZZA DRIVER COVER BAND. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 29 czerwca 2013 roku o godz. 21.00. Lokal Pub 99 znajduje się przy ul. Pionierów 10/12 w Zalesiu Górnym. Wstęp wolny! Zapraszamy na koncert zespołu Pizza Driver w Pubie 99 Zalesie Górne.

KONCERT ZESPO£U PIZZA DRIVER W PUB 99

Zespół PIZZA DRIVER COVER BAND składa się ze doświadczonych muzyków grających już jakiś czas w Warszwskich Pubów i klubach. Barwną postacią jest Adam Siemierzewicz który oryginalną barwą głosu śpiewa utwory min. Smokie, Brayan Adams, Eric Clapton. Zespół wykonuje covery lat 80 i 90 nawiązując do teraźniejszych czasów w muzyce.

PIZZA DRIVER W PUB 99
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje23 czerwca 2013, 00:00,

WAKACYJNA LIGA PI£KI NOżNEJ W TARCZYNIE

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza na Wakacyjną Ligę Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży o Mistrzostwo Tarczyna. Organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu sportowego i voucherów. Zgłoszenia są przyjmowane do 25 czerwca 2013 roku na boisku Orlik w Tarczynie u Animatora Sportu. Poniżej dokumenty do pobrania. Zapraszamy wszystkich chętnych na Wakacyjną Ligę Piłki Nożnej w Tarczynie.

WAKACYJNA LIGA PI£KI NOżNEJ W TARCZYNIE

Dokumenty do pobrania: