Informacje29 października 2008, 00:00,

Koncert zaduszkowy Wspomnienie Antonio Carlosa Jobima

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria zaprasza na koncert zaduszkowy: Wspomnienie Antonio Carlosa Jobima, który odbędzie się w ramach cyklu koncertów pod tytułem MUZYCZNE PI¡TKI w Górze Kalwarii. Już w najbliższy piątek 31 października 2008 roku, o godzinie 20:00 na scenie Kina Uciecha (ul. Ks. Sajny 14, Góra Kalwaria), będzie można posłuchać muzyki brazylijskiej. Wstęp tylko 5 złotych. Nie trać czasu i przyjdź na piątkowy koncert zaduszkowy w Górze Kalwarii.

Piotr Grudziński

Jobim to słynny brazylijski muzyk kompozytor, aranżer i wokalista. Był jednym z twórców nowego stylu w muzyce "bossa novy". Jego genialne kompozycje wykonywali najwięksi artyści tacy jak m.in. Frank Sinatra, Ella Fitzgerald, Sting, George Michael, Herbie Hancock. Wieczór, będzie należał do zespołu: Alicja Omyłka (wokal), Maciej Chwała (instrumenty klawiszowe), Piotr Grudziński (gitara), £ukasz Jan Jóźwiak (bas) oraz Tomasz Mądzielewski (perkusja). Serdecznie zapraszamy na koncert Wspomnienie Antonio Carlosa Jobima.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje29 października 2008, 00:00,

Weź udział w programie Modelarstwo i Edukacja Piaseczno

Europejskie Stowarzyszenie Sportów RcMonster serdecznie zaprasza młodzież z terenu powiatu piaseczyńskiego do udziału w bezpłatnym programie MODELARSTWO i EDUKACJA, na terenie obiektu Modelarskiego w Piasecznie. Projekt dostarcza inteligentną formę rozrywki wykorzystującą zdobycze najnowszej techniki. Silnie integruje rodzinę. Jest to pasja, która łączy wszystkich bez względu na wiek. Rolą Programu Modelarstwo i Edukacja jest edukować, zaciekawić i zaprezentować młodzieży zalety, jakie niesie współczesne modelarstwo kołowe. Chcemy na nowo wzbudzić zainteresowanie tym hobby, popularyzować je, pokazać jego poszczególne odmiany i ułatwić start początkującym.

Program Modelarstwo i Edukacja jest adresowany do uczniów gimnazjów i szkół średnich oraz rodziców i nauczycieli, oraz będzie się składać z zajęć teoretycznych i praktycznych. Zajęcia teoretyczne: historia modelarstwa, formy modelarstwa, budowa modelu, zasady działania i serwisowania. Zajęcia praktyczne: budowa modelu w praktyce, nauka jazdy modelami, Mini Puchar RC modelami spalinowymi. Zajęcia teoretyczne prowadzone będą przez Mistrza Polski Modeli RC 2008, oraz studenta V roku Politechniki Warszawskiej, Wydział Inżynierii Produkcji. Zajęcia praktyczne prowadzone będą przez Mistrzów Polski Modeli RC z lat 2006/2007/2008. Czas programu: 45 minut teorii, 15 min przerwy, 45 minut praktyki.

Europejskie Stowarzyszenie Sportów Rc Monster ponosi wszystkie koszty związane z programem Modelarstwo i Edukacja. Zapewnia również bezpłatny dojazd uczniów ze szkoły jak i powrót do szkoły firmowym autokarem. Ilość osób w grupie 30-50. Program uruchomiony będzie od 1 listopada 2008 r. do 1 maja 2009 r.; zakończony Pucharem RC gminy Piaseczno. Z każdego spotkania z młodzieżą będą wybierane trzy najlepsze osoby, które w okresie wiosennym zostaną zaproszone do udziału w Pucharze RC Gminy Piaseczno. Zajęcia odbywać się będą w każdą środę w godzinach 11:00-16:00.

Jeżeli są Państwo zainteresowani uruchomieniem tego programu u Państwa w placówce, prosimy o potwierdzenie tel. 0 506 182 732 lub e-mail: biuro@rcmonster.pl w celu dostarczenia Państwu pozostałych produktów marketingowych np.: karty zgłoszeniowe, plakaty, ulotki itd. Z poważaniem Prezes ESS RcMonster.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno