Informacje4 października 2015, 18:00,

Koncert z okazji uroczystej inauguracji roku akademickiego UTW Lesznowola

4 października 2015 roku o godz. 18.00 odbędzie się Koncert Chóru OKTAWA oraz gościnnie zespołu SEGRAM wraz z tancerką tańca irlandzkiego Małgorzatą Greś-Cieślak z okazji inauguracji Nowego Roku Akademickiego UTW w GOK Lesznowola. Miejsce: GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6.

Koncert z okazji uroczystej inauguracji roku akademickiego UTW Lesznowola

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=13&t=9
Informacje14 października 2015, 18:30,

Debata parlamentarna w Piasecznie

Wybory do Sejmu i Senatu odbędą się już za kilka tygodni. W związku z tym Przegląd Piaseczyński oraz Młodzieżowa Rada Gminy postanowili zorganizować debatę kandydatów do sejmu w naszym okręgu wyborczym. W debacie będą mogły wziąć udział wszystkie komitety wyborcze, które zarejestrowały swoje listy w całym kraju. Ich przedstawiciele będą mieli szansę przedstawić swoje poglądy na najważniejsze sprawy w skali kraju, ale także powiatu piaseczyńskiego. Kandydaci będą odpowiadali na trudne pytania.

Debata parlamentarna w Piasecznie

Relacja z debaty ukaże się na łamach Przeglądu Piaseczyńskiego, co ułatwi, mamy nadzieję, naszym czytelnikom dokonanie najlepszego wyboru. Debata będzie szansą dla komitetów, ale także sprawdzianem, na ile są one zainteresowane wyborcami z naszego okręgu i na ile ich przedstawiciele znają problemy mieszkańców. W czasie debaty poruszymy kwestie dotyczące czterech obszarów tematycznych, będą to: polityka krajowa, gospodarcza, społeczna i zagraniczna. Chcemy, żeby nasza debata była głosem społeczeństwa naszego powiatu.

Dlatego oczekujemy od Was pytań, które moglibyśmy zadać kandydatom. Prosimy przysyłać je na adres redakcja@przeglądpiaseczyński.pl lub mrg.piaseczno@gmail.com Z pewnością nie uda nam się zadać wszystkich pytań, które od Was dostaniemy, ale postaramy się wybrać te najciekawsze. Debata będzie otwarta dla publiczności (choć liczba miejsc na sali będzie ograniczona). Już dziś zapraszamy 14 października 2015 r., godz. 18.30, sala konferencyjna Urzędu Gminy w Piasecznie.

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=25&t=11173&start=15