Informacje23 kwietnia 2014, 00:00,

Koncert z okazji kanonizacji Jana Pawła II

Barbara Galicz Burmistrz Tarczyna, Ks. Władysław Michalczyk prałat proboszcz Parafii pw. Św. Mikołaja w Tarczynie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zapraszają na koncert z okazji kanonizacji Jana Pawła II. Koncert JESTEŚ Z NAMI odbędzie się w sobotę 26 kwietnia 2014 roku w kościele p.w. Św. Mikołaja w Tarczynie. Wstęp wolny. Zapraszamy do Tarczyna!

KONCERT Z OKAZJI KANONIZACJI JANA PAWŁA II

O godzinie 17.00 zapraszam na uroczystą mszę świętą w intencji Jana Pawła II, a zaraz po niej odbędzie się koncert muzyczny zatytułowany "Jesteś z nami". Wystąpią artyści warszawskich scen muzycznych: Małgorzata Urbaniak - sopran oraz Piotr Rafałko - tenor. Artystom towarzyszyć będzie klasyczny kwintet dęty "Favori". Koncert poprowadzi Maciej Makowski - aktor. Po koncercie złożone zostaną kwiaty oraz zapalone znicze przed pomnikiem Jana Pawła II na Rynku. Od rana 26 kwietnia, na Rynku w Tarczynie, czynna będzie wystawa poświęcona Ojcu Świętemu.

autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje23 kwietnia 2014, 00:00,

Akcja Zadbajmy o Park Miejski w Piasecznie