Informacje19 października 2014, 14:00,

Koncert z okazji Dnia Papieskiego

19 października 2014 roku w kościele pw. św. Anny w Piasecznie odbędzie się koncert Spirituals Singers Band z okazji Dnia Papieskiego. Początek o godz. 14.00 Zespół wystąpi z programem "Madonny Jana Pawła II". Wstęp wolny. Organizatorzy: Gmina Piaseczno, Powiat Piaseczyński, Centrum Kultury w Piasecznie, BizeA, DeSilva.

Koncert z okazji Dnia Papieskiego

Informacje19 października 2014, 19:00,

KINO W HUGONÓWCE - seans filmowy z cyklu Nic Nie Jest Takie Jak Się Wydaje

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na kolejny seans filmowy z cyklu NIC NIE JEST TAKIE JAK SIĘ WYDAJE, w najbliższą niedzielę 19 października 2014 roku o godz. 19.00 w Hugonówce, ul. Mostowa 15 w Konstancinie-Jeziornie. Wstęp bezpłatny.

KINO W HUGONÓWCE - SEANS FILMOWY Z CYKLU NIC NIE JEST TAKIE JAK SIĘ WYDAJE

Kino w Hugonówce - to nowa propozycja KDK. Projekcje filmowe odbywają się w sali widowiskowej w wybrane niedziele w dwóch blokach. Pierwszy z nich to „Bajkowe popołudnie” – filmy skierowane do najmłodszej widowni prezentowane o godz. 16.00 oraz „Wieczór filmowy” – seanse dla dorosłych o godz. 19.00. Podczas „Wieczorów filmowych” zaprezentujemy Państwu filmy stare i nowe, dramaty i komedie, część z nich w cyklach, np. Zobacz to jeszcze raz, Czarno-białe kino, część, jako pojedyncze pokazy.

Już dziś zapraszamy także na spotkanie z filmem w listopadzie – 16 i 30 listopada będą projekcje w ramach Wieczorów filmowych, a film dla dzieci – 30 listopada. Informacje o poszczególnych tytułach można uzyskać: bezpośrednio w Hugonówce, pod numerem telefonu: 22 484 20 20 lub pisząc na adres: biuro@konstancinskidomkultury.pl