Informacje25 lipca 2013, 00:00,

Koncert z okazji 35-lecia konstancińskiej tężni

Tężnia solankowa to jedna z największych atrakcji turystycznych Mazowsza. Zaraz po ciechocińskiej zaliczana jest do najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych obiektów tego typu w Polsce. Tężnia solankowa w konstancińskim Parku Zdrojowym ma już 35 lat. Z tej okazji Zarząd Uzdrowiska Konstancin-Zdrój oraz Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna zapraszają w najbliższą niedzielę 28 lipca 2013 roku o godz. 19.30, na koncert Orkiestry Kameralnej Filharmonii Narodowej. Koncert poprowadzi aktor Wojciech Wiliński.

KONCERT Z OKAZJI 35-LECIA KONSTANCIńSKIEJ TężNI
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje25 lipca 2013, 00:00,

I przyszła wolność... - koncert patriotyczny

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, Urząd Gminy Tarczyn oraz Proboszcz parafii w Leśnej Polanie pod wezwaniem Matki Bożej Królowej Polski zapraszają mieszkańców na koncert patriotyczny pt.: I PRZYSZ£A WOLNOŚć... Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę 28 lipca 2013 roku o godz. 12.30 (po Sumie) w kościele w Leśnej Polanie, pod wezwaniem Matki Boskiej Królowej Polski. Zapraszamy na koncert patriotyczny.

I przyszła wolność koncert patriotyczny

Koncert składa się będzie z utworów i pieśni, które towarzyszyły żołnierzom polskim od czasów tworzenia się państwa Polskiego, ale także podczas II wojny światowej. Finał koncertu to pieśni Maryjne śpiewane w hołdzie Maryi jako Królowej Polski. Utwory przeplecione są słowem wiążącym w których konferansjer przekazuje słuchaczom krótkie informacje i ciekawostki o nich. Grał będzie Klasyczny Kwintet Dęty FAVORI z towarzyszeniem solistów.

1. F.CHOPIN – POLONEZ A-DUR
2. ST.MONIUSZKO – PIEŚń WOJENNA