Informacje25 lutego 2008, 00:00,

Koncert Wielkopostny Pieśni Wielkopostne Stara Iwiczna

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola oraz Proboszcz Parafii Stara Iwiczna serdecznie zapraszają mieszkańców na KONCERT WIELKOPOSTNY, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 2 marca 2008 roku o godzinie 19:00. Miejsce Koncertu Wielkopostnego: Kościół p.w. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej.

Koncert Wielkopostny w Starej Iwicznej

Koncert Wielkopostny z tradycyjnymi pieśniami wielkopostnymi, podczas którego wystąpią Agata Harz, Remigiusz Hanaj z Klubu Wędrowca i goście m.in. śpiewające słuchaczki Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Zapraszamy na Koncert Wielkopostny do Starej Iwicznej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński LESZNOWOLA
Tematy:Lesznowola

Informacje26 lutego 2008, 00:00,

Centrum Kształcenia na Odległość na Wsiach w Gabryelinie

1 marca 2008 roku planowane jest otwarcie Centrum Kształcenia na Odległość na Wsiach w Gabryelinie (gmina Prażmów). Projekt powstania Centrum zrodził się w odpowiedzi na potrzebę zapewnienia możliwości rozwijania i uzupełniania kwalifikacji zawodowych. Głównym celem projektu jest zmniejszenie dysproporcji edukacyjnych pomiędzy wsią i miastem. Informacja o otwarciu Centrum w Gabryelinie pochodzi z dodatku Głos Prażmowa, który wydawany jest na łamach gazety Nad Wisłą i redagowany jest przez Urząd Gminy Prażmów.

CENTRUM KSZTA£CENIA NA ODLEG£OŚć NA WSIACH W GABRYELINIE

Centrum Kształcenia na Odległość na Wsiach, powstało w Gabryelinie przy ulicy Dębowej 18. Dzięki Centrum w Gabryelinie, będzie można skorzystać z bezpłatnej oferty szkoleniowej. Szkolenia będą się odbywały w sposób niestandardowy, przy pomocy komputerów - przez Internet. Nie powinno to zniechęcić osób, dla których komputer jest jeszcze tajemnicą. Dzięki tej inicjatywie można bezpłatnie nauczyć się obsługi komputera, telefaksu, kserokopiarki. Może to być bardzo przydatne przy poszukiwaniu nowej pracy. Aby wybrać odpowiedni kurs, każda osoba może zadzwonić pod bezpłatny numer infolinii: 0800-800-005 i zasięgnąć rady specjalisty, który doradzi wybór odpowiednich szkoleń najbardziej dopasowanych do umiejętności i potrzeb każdego uczestnika. Ponadto uczestnicy kursów uzyskają pomoc w napisaniu CV, listu motywacyjnego, dowiedzą się, jakie są niezbędne kwalifikacje i wymagania na poszczególne stanowiska pracy, a także jak i gdzie szukać ofert pracy.

Centrum Kształcenia na Odległość w Gabryelinie oferuje następujące kursy: historia, język polski, matematyka, chemia, fizyka, geografia, biologia, języki obce, opiekun osób starszych, podstawy technik komputerowych, użytkowanie komputerów, przetwarzanie tekstu, arkusze kalkulacyjne, bazy danych, grafika menadżerska i prezentacje, usługi w sieciach informatycznych, opiekunka dziecka domowa, administracja systemami komputerowymi, agent ubezpieczeniowy, asystent bankowości, broker ubezpieczeniowy, grafik komputerowy, handlowiec, księgowość, organizator agrobiznesu, pracownik administracyjny, BHP, zarządzanie kadrami, ocenia pracownika, planowanie potrzeb, system motywacyjny, rekrutacja, ścieżki kariery, bezpieczeństwo systemów informatycznych, ochrona danych osobowych, prawo zamówień publicznych, edukacja zdalna, e-learning, przedstawiciel handlowy, sprzedawca, telemarker, zarządzanie projektami, promocja i wsparcie edukacji osób niepełnosprawnych. Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie o ukończeniu kursu. Zachęcamy do skorzystania z oferty Centrum Kształcenia na Odległość w Gabryelinie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PRAżMÓW
Tematy:Prażmów