Informacje11 lutego 2011, 00:00,

Koncert Walentynkowy w Gospodzie w Zalesiu Dolnym

Gospoda w Zalesiu Dolnym zaprasza na Koncert Walentynkowy, podczas którego zagra zespół Ostatnie Takie Trio. Zabawa odbędzie się 12 lutego 2011 roku o godz. 20.00. Wstęp wolny. Miejsce koncertu: Gospoda w Zalesiu (Al. 3-go Maja 1, Zalesie Dolne). Zespół Ostatnie Takie Trio występuje w składzie: Paweł Górski (gitara akustyczna i śpiew), Marcin Węgrzyński (gitara basowa), oraz Piotr Maciejczyk (akordeon).

Ostatnie Takie Trio

Informacje9 lutego 2011, 00:00,

PIASECZNO WITA TWOJEGO PITA - AKCJA PIT 2011

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno rozpoczął kampanię informacyjną, pod hasłem: PIASECZNO WITA TWOJEGO PITA. Przekaż swoją moc! Nie musisz być zameldowanym, aby składać zeznanie podatkowe w Piasecznie. Wystarczy, że na odpowiednim formularzu w Urzędzie Skarbowym lub Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno, wskażesz Gminę Piaseczno jako miejsce zamieszkania. Bez PITa d… zbta. Jeśli Twoje podatki nie trafią do Piaseczna, to nowe inwestycje powstaną gdzieś w Polsce, a nie obok Twojego domu.

PIASECZNO WITA TWOJEGO PITA
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno