Informacje28 listopada 2013, 00:00,

Koncert SZTUKATORZY w Zalesiu Górnym

W imieniu organizatorów oraz wszystkich uczestników 6 Festiwalu Poezji Śpiewanej Sztukatorzy zapraszamy na koncert finałowy, który odbędzie się w sobotę 30 listopada 2013 roku o godz. 17:00 w sali rekreacyjnej w Szkole Podstawowej w Zalesiu Górnym. Celem Festiwalu jest upowszechnianie poezji śpiewanej oraz zachęcenie uczestników do tworzenia i prezentacji własnych utworów, jak również twórczego interpretowania utworów innych autorów i wykonawców. Konkurs Poezji Śpiewanej został podzielony na trzy kategorie wiekowe: I dzieci – IV - VI klasy szkoły podstawowej, II młodzież – gimnazjum i szkoły średnie, III dorośli – osoby powyżej 18 lat. Uczestnicy będą oceniani przez Jury powołane przez Organizatora, a dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody. Zapraszamy na koncert finałowy Sztukatorów.

Koncert Sztukatorów w Zalesiu Górnym
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje28 listopada 2013, 00:00,

Piaseczyński Przegląd Rodzin Muzykujących

Stowarzyszenie Gama i Proboszcz parafii św. Anny w Piasecznie zapraszają na V Piaseczyński Przegląd Rodzin Muzykujących pt.: Jesienne muzykowanie rodzinne, które odbędzie się 30 listopada 2013 roku, w Domu Parafialnym przy pl. Piłsudskiego 10 w Piasecznie. Prezentacje rodzin muzykujących odbędą się podczas koncertu, który rozpocznie sie o godz. 15.30. Organizatorzy zapraszają zespoły siostrzano-braterskie, rodzicielsko-dziecięce, babcie i dziadków, ciocie i wujków do wspólnego śpiewania i grania. Zapraszamy na Piaseczyński Przegląd Rodzin Muzykujących w Piasecznie.
Piaseczyński Przegląd Rodzin Muzykujących
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno