Informacje27 lutego 2010, 00:00,

Koncert szopenowski w wykonaniu zespołu Vocal Sample

Konstanciński Dom Kultury zaprasza mieszkańców 1 marca 2010 roku o godz. 19.00 na koncert zespołu kameralnego Vocal Sample z okazji 200. rocznicy urodzin Fryderyka Chopina. Koncertowi będzie towarzyszyć recytacja Marka Frąckowiaka. Koncert odbędzie się w KDK przy ul. Jaworskiego 18. Zapraszamy na koncert szopenowski.

Koncert szopenowski w wykonaniu zespołu Vocal Sample
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje27 lutego 2010, 00:00,

Konkursy fotograficzne Zdjęcie Miesiąca oraz Tematyczne

Wielkimi krokami zbliża się MARZEC 2010 roku, a wraz z nim kolejne edycji konkursu Zdjęcie Miesiąca. Informuję, że osoby zainteresowane konkursem w edycji MARZEC 2010, powinny od 1 do 10 marca 2010 roku, przesłać swoje zdjęcie na adres mailowy: konkurs@powiat-piaseczynski.info Zgłaszane przez Was zdjęcia, powinny być wykonane w miesiącu - luty 2010 roku. Wszystkich, zainteresowanych konkursem, odsyłam do zapoznania się z wątkiem styczniowej edycji konkursu: MARZEC 2010

Konkursy fotograficzne Zdjęcie Miesiąca oraz Zdjęcie Tematyczne

Oprócz konkursu Zdjęcie Miesiąca, w marcu kolejny konkurs fotograficzny tematyczny. Zdjęcia muszą być zgodne z tematem danej edycji konkursu. Na konkurs przyjmujemy zdjęcia zgodne z tematem: portret z charakterem, czyli zdjęcie przedstawiające osobę, które ma to "coś" w sobie. Zdjęcia należy przesłać od 1 do 5 marca 2010 roku. Więcej informacji w wątku: portret z charakterem. Zachęcam mieszkańców, do wzięcia udziału w obu konkursach fotograficznych.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy: