Informacje11 stycznia 2015, 19:30,

Koncert Świąteczny zespołu Semper Fidelis w Wólce Kosowskiej

11 stycznia 2015 roku o godz. 19.30 zapraszamy na Koncert Świąteczny zespołu Semper Fidelis. Miejsce: Kościół p.w. Błogosławionych Dzieci Fatimskich Franciszka i Hiacynty. Zebrane środki zostaną przeznaczone na remont świątyni.

Koncert Świąteczny zespołu Semper Fidelis w Wólce Kosowskiej

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=15&t=10806
Informacje10 stycznia 2015, 17:30,

Spektakl Żywot św. Mikołaja i koncert kolęd w Łbiskach

10 stycznia 2015 roku o godz. 17.30 zapraszamy na spektakl pt. Żywot św. Mikołaja oraz koncert kolęd w wykonaniu Chóru Collegium Musicum Uniwersytetu Warszawskiego. Przedstawienie dla dzieci pt. "Żywot św. Mikołaja" jest dziełem Zalesiańskiego Harcerskiego Teatru "Akt Leśny". Opowiada ono krótką historię tego słynnego świętego, pokazuje kilka najważniejszych wydarzeń i cudów z jego życia, w przystępny sposób obrazuje najmłodszym widzom, jak to się stało, że do dziś dzieci wyczekują Świętego Mikołaja, siedząc przy ozdobionej choince.

Spektakl Żywot św. Mikołaja i koncert kolęd w Łbiskach

Grupa "Akt Leśny" powstała w 2013 roku, składa się z zalesiańskiej i okolicznej młodzieży. Debiutowała przedstawieniem Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego "Babcia i wnuczek, czyli noc cudów". Zaraz po przedstawieniu zapraszamy na koncert kolęd z Polski i ze świata w wykonaniu Chóru Collegium Musicum Uniwersytetu Warszawskiego pod dyrekcją Andrzeja Borzyma. Koncert rozpocznie się o godzinie 18. Przedstawienie i koncert odbędą się w Auli Zespołu Szkół Specjalnych w Łbiskach, ul. Bolesława Chrobrego 83. Zapraszamy całe rodziny!

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=10827