Informacje19 grudnia 2007, 00:00,

Koncert Świąteczny w Szkole Muzycznej w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zbliża się okres Świąt Bożego Narodzenia, a z nim najpiękniejszy okres w polskiej tradycji, wspólne granie i śpiewanie kolęd. Szkoła Muzyczna w Konstancinie zaprasza wszystkich uczniów, rodziców i sympatyków Szkoły na wspólne kolędowanie. Koncert Świąteczny, odbędzie się 19 grudnia 2007 roku, o godzinie 17:00.

KONCERT ŚWI¡TECZNY SZKO£A MUZYCZNA W KONSTANCINIE

Koncert Świąteczny odbędzie się w Sali Patio Centrum Animacji Księży Pallotynów, która znajduje się przy ulicy Leśnej 15-17, Konstancin-Jeziorna. Bilety cegiełki na szkolny fundusz koncertowy, są do nabycia w sekretariacie Szkoły Muzycznej, lub przed Świątecznym Koncertem. Informacja o koncercie pochodzi ze strony Szkoły Muzycznej w Konstancinie www.muzyczna.wizje.net (współpracują z nami). Serdecznie zapraszamy na świąteczny koncert do Konstancina.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin-Jeziorna

Napisz komentarz

Informacje19 grudnia 2007, 00:00,

ŚWI¡TECZNY OKRUCH SERCA - PODZIęKOWANIE


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno oraz Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Piasecznie (ul. Szpitalna) serdecznie dziękują wszystkim osobom oraz placówkom oświatowym z terenu Gminy Piaseczno, za pomoc w akcji ŚWI¡TECZNY OKRUCH SERCA. Gorąco dziękujemy! Akcja Świąteczny Okruch Serca, odbyła się 17 grudnia 2007 roku.

Dziękujemy: Panu Dariuszowi Parolowi za nieodpłatne przewiezienie darów ze wszystkich placówek. Panu Grzegorzowi Rowińskiemu za pomoc i konsekwentną pracę na rzecz potrzebujących. Nauczycielom, uczniom oraz rodzicom: Gimnazjum nr 2 w Piasecznie, Szkoły Podstawowej Nr 2 w Piasecznie, Szkoły Podstawowej w Głoskowie, Szkoły Podstawowej w Złotokłosie, Rodzinnego Przedszkola Społecznego w Zalesiu Górnym, Szkoły Podstawowej Nr 1 w Piasecznie, Przedszkole Nr 1 ul. Kauna w Piasecznie, Niepublicznego Przedszkola Tanecznego "Piruet" w Piasecznie, Przedszkola Niepublicznego "Świat Bajek" w Piasecznie, Szkoły Podstawowej Nr 5 w Piasecznie, Przedszkola Nr 2 w Piasecznie, Przedszkola "Kolorowa Kraina" w Jagarzewie, Prywatne Przedszkole "Hula Hop" w Zalesiu Górnym, które zebrały dary na akcję Świąteczny Okruch Serca na rzecz Ośrodka Szkolno-Wychowawczego ul. Szpitalna w Piasecznie.

Wszystkie te osoby i placówki włożyły mnóstwo serca i pracy aby, jak co roku wspomóc tych, którym los mocno "dokopał". Podczas akcji ŚWI¡TECZNY OKRUCH SERCA, dla Ośrodka Szkolno Wychowawczego zebrano między innymi: słodycze, książki dla dzieci, gry, puzzle, klocki, artykuły piśmiennicze, filmy dvd i video. DZIęKUJEMY!
autor/źródło: Kasia Hernik - Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie